Jump to content

Punk&Prikljucenije


fabius maximus

Recommended Posts

ajde ako ovde niko ne zna, onda ne znam koga da pitam. a moguće je i da sam se već raspitivao po forumu ali ne na ovom topiku.da li su exploited nastupali u beogradu 80ih? kada tačno i gde?ja sam čuo priče da je bilo tog nastupa, da su bili privođeni na stanici, da je na svirci bilo nenormalno hladno, da je wattie imao neke komentare "about communists"... bilo bi lepo da neko napiše nešto ukoliko zna ili se, još bolje, seća.bez obzira na sve wattieve nebuloze i gluposti taj bend ne prestaje da me fascinira, makar onako samo kao pojava. voleo bih da čujem nešto o ovome.

Link to comment
ajde ako ovde niko ne zna, onda ne znam koga da pitam. a moguće je i da sam se već raspitivao po forumu ali ne na ovom topiku.da li su exploited nastupali u beogradu 80ih? kada tačno i gde?ja sam čuo priče da je bilo tog nastupa, da su bili privođeni na stanici, da je na svirci bilo nenormalno hladno, da je wattie imao neke komentare "about communists"... bilo bi lepo da neko napiše nešto ukoliko zna ili se, još bolje, seća.bez obzira na sve wattieve nebuloze i gluposti taj bend ne prestaje da me fascinira, makar onako samo kao pojava. voleo bih da čujem nešto o ovome.
Jesu, u SKC-u 1986, mislim (blizu onog poslednjeg koncerta Niko /umrela je ubrzo nakon/), i čak je Radovan Brankov bio impresioniran frizurama i došao da se upucava klincima i pravio reportažu za Hroniku. Edited by kud_genijalci
Link to comment

Elem, Exploited je legendaran bend i proslogodisnji nastup na Eksitu je jedan od najboljih koncerata koje sam gledao u zivotu. Medjutim, uvek sam jos vise voleo GBH. Nisu toliko popularni i harizmaticni, ali imaju jednaku energiju a ozbiljniji su muzicki. Govorim o prvim albumima, ovo novije ne znam. I oni su svirali ovde 80-ih godina, ali tad naravno nisam znao sta je to. I onda dodju '98. a konjina ladno ne ode na koncert jer je mislila da ce svirati nove labume. Kada su mi rekli plej listu, hteo sam muda sebi da izedem. Bukvalno nista posle City Babies Revenge. Pocelo je nesto u stilu "we had some problems on the border, because we didn't have Diplomatic Immunity" :Hail: Stvarno sam hteo da se ubijem, bez zajebancije. Srecom, 2007. mi se pruzila prilika da ispravim tu neoprostivu gresku. Bilo je nezaboravno, opet samo stari hitovi. Ludilo. U to imehttp://www.youtube.com/watch?v=l0hB7wwe4ro

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...