Jump to content

Punk&Prikljucenije


fabius maximus

Recommended Posts

Predlazem: Infa-riot ( da se vidi Oi! poznavalastvo), Cock Sparrer (da se vidi ljubav prema Englezgoj i fudbalu), Ramones (da se vidi postovanje klasika a i Johnny Ramone je mrzeo komuniste), Propagandhi (da se svi zbunimo odjednom, otkud sad anarhisti pa jos iz ne-englezge), Skrewdriver (ali sa PRVOG albuma gde je "Super muzika i tad nisu bili naci"), Macc Lads (Pivo i apolitika™, nikad dosta) i neki early 90s dadovci, sticenici Kunovskog i SPOa...
Evo na primer, mp40 je vrhunski poznavalac panka.Gonzo jesi jos tu? Edited by matador
Link to comment
bah, šlihtaro. so unpunk.
Da, sve je otislo u kurac...šlihtam se pankeru koji se uzda u institucije.Lepo neko od vas rece da vise nema pravog panka. O pankerima da ne govorim.
Link to comment
Lepo neko od vas rece da vise nema pravog panka. O pankerima da ne govorim.
eeee, lako bi ja za pank i pankere, samo da se vrati stari sad i starosađani..
Link to comment
Fluentan, kao komandant mu. Treba učiti od boljih, tako je uvek bivalo.Da li su kršnim Krajišnicima puštali "Beograd noću" Olivera Mandića Mlakara?Hartmane, da li kojim slučajem imaš snimak kada sfrj-panker Mladić skida kokardu vojniku i govori mu da je to za njega isto što i šahovnica? MP40 bi mogao da bude pukovnik Mladić panka, pre nego Tasovac.I u isto vreme bi trebalo da se odrekne generala Mladića + da izjavi kako se NE uzda u medjunarodne institucije.Ja ne znam šta drugo može da ga opere... :( Edited by matador
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...