Jump to content
IGNORED

Punk&Prikljucenije


fabius maximus

Recommended Posts

Nije da je nova tema, ali sta sa Dave-om Smalley-ijem? Republikanac, patriota, samozvani "konzervativni punker"...ko ce prvi da pobaca ili ne slusa njegovu muziku? Neslusanje/nesvidjanje mi nije islo (barem do pocetka 90-ih ga je teesko ignorisati). Bacanje nisam pokusao.
Link to comment

ja se pravim da ne znam za to. serem, znam, ali ti groteskni USA no1. ispadi su mu iz 90ih kada je počeo da smara sa DBL i Dag Nasty reunionima, a to nikada nisam pratio...

Link to comment

Reunion-i suck-uju po defeault-u (izjava stoji dok mi ne padne jedan smislen reunion na pamet :) )...mislim da sam se sa punkrockacademyfightsong oprostio od njega*, tj. to je njegov poslednji album koga se svjesno sjecam tj. koji sam kupio, a vec tada je bio uveliko dosadan...Edit: *uz dodatak da u to vrijeme nisam znao bas sav njegov minuli rad

Edited by B_B
Link to comment

Što se mene tiče All i Dag Nasty, ostalo se može baciti. Je l on beše iz Bostona? To bi moglo da objasni te stvari.

Link to comment
Što se mene tiče All i Dag Nasty, ostalo se može baciti. Je l on beše iz Bostona? To bi moglo da objasni te stvari.
a DYS? Jeste, Boston.
Link to comment
Što se mene tiče All i Dag Nasty, ostalo se može baciti.
nisam ni znala za ovaj podatak, ali nisu mi all toliko bitni u životu, iako neke albume baš volim.trol onzar nije masačusets tradicionalno demokratska republika?trol of
Link to comment
nisam ni znala za ovaj podatak, ali nisu mi all toliko bitni u životu, iako neke albume baš volim.trol onzar nije masačusets tradicionalno demokratska republika?trol of
Koji podatak?
Link to comment
Mission Of Burma?
Meni nebitan reunion.DBL su svakako nebitni u njegovoj biografiji, meni ipak neke pjesme ostale drage...ali ovo (sa wikipedije):1983- DYS "Brotherhood" (Vocals)1984- DYS "DYS" (Vocals)1986- Dag Nasty "Can I Say" (Vocals)1988- All "Allroy For Prez" (Vocals)1988- All "Allroy Sez" (Vocals)1992- Dag Nasty "Four on the Floor" (Vocals)
Link to comment

Boston ima tu patriocku scenu. Totalni retosi. Sve moj do mojega. Radnici, sindikati, drznedaj ali se supportuju troops i my country right or wrong...Dropkick Murphys i slicna zbunjena ekipa ali to ne da prolazi nego... ih! Zelja da te voli svako je cudo. Tako zavrsis na bini sa orkestrom policije i riverdance trupom. Dno. Casni izuzeci iz tog kraja: Those Unknown, Pinkerton Thugs, Street Dogs i jos nekoliko onih koji kontajuConservative punk je stvarno najvece promasivanje teme ikad. Njih 5 se skupilo pa slave retosa Johnny Ramonea kao oca. KO je tu? D.S, Onaj lazni pevac metalac iz Misfitsa, onaj jos jedan skart iz 26. postave misfitsa Bobby Steele... Sve moj do mojega. Mislioci!

Link to comment
trol onzar nije masačusets tradicionalno demokratska republika?trol of
Mislim da se odnosilo na Punk/HC i Boston a ne na Boston kao Boston.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...