Jump to content
IGNORED

Punk&Prikljucenije


fabius maximus

Recommended Posts

veri pisful liriksali zašto ne Vegan Reich? do jaja bendhttp://www.youtube.com/watch?v=5Jsra26OJU0...We've attained perfection in ideology there's no others of comparison. The highest stage in mankind's evolution without question is Veganism. And with this higher wisdom we offer you salvation but be warned, if you refuse it you'll face extermination. Cos it's no personal decision nor a matter of opinion when the choice you make destroys all life in the ecosystem. Your victims have been voiceless so we've spoken for them. Now tired of wasting our breath there will be no more talking. This is it, no second chances, take heed it's your last warning. You'd better lock yourself inside because the storm is fucking coming...

Link to comment
ali zašto ne Vegan Reich? do jaja bend
Ma zbog kojekavih prolife bulaznjenja, jer nisu nasli slayer u sebi, zbog solaze na kraju ;)http://www.youtube.com/watch?v=Zct-RTygiM0Enough of these pre-school politics finger pointing generalizing...You call yourself pro-life? I call you pro murder Your small minded thinking is not a solution ANTI CHOICE IS ANTI-SOLUTION... Edited by B_B
Link to comment

he he heal vidiš, sada kako sam stariji i kako mi malo više cvili testis za parole - da me pitaju da li bih pre prodao Chokehold ili Vegan Reich ploče (a ne bih ni jednu, ali for the sake of discussion), odgovor bi na keca bio Chokehold. tolika je moć muzike. ili toliko je mala moć hardcore parola <_<

Link to comment
he he heal vidiš, sada kako sam stariji i kako mi malo više cvili testis za parole - da me pitaju da li bih pre prodao Chokehold ili Vegan Reich ploče (a ne bih ni jednu, ali for the sake of discussion), odgovor bi na keca bio Chokehold. tolika je moć muzike. ili toliko je mala moć hardcore parola <_<
ccc...cuj "parole", "lifetime-commitment" kolega ;)...Ne bih ni ja prodao nijednu, a i nije pravo poredjenje za mene, jer su meni Chokehold "bitni" i muzicki i...ali kapiram i vjerovatno mi ne bilo tesko naci ekvivalentno poredjenje...A onda, cujes opet neku od "parola" zamotanu u "mocnu muziku" i ne ispratis je osmjehom, kao obicno, nego osjetis "moc parola". Na srecu se brzo sjetis, da je to zbog "mocne muzike"...hocu reci, u pravu si.
Link to comment
he he heal vidiš, sada kako sam stariji i kako mi malo više cvili testis za parole - da me pitaju da li bih pre prodao Chokehold ili Vegan Reich ploče (a ne bih ni jednu, ali for the sake of discussion), odgovor bi na keca bio Chokehold. tolika je moć muzike. ili toliko je mala moć hardcore parola <_<
Sto lazes, kad i dalje zalis za danima kada si crtao ikseve po rukama?
Link to comment
ccc...cuj "parole", "lifetime-commitment" kolega ;)...Ne bih ni ja prodao nijednu, a i nije pravo poredjenje za mene, jer su meni Chokehold "bitni" i muzicki i...ali kapiram i vjerovatno mi ne bilo tesko naci ekvivalentno poredjenje...A onda, cujes opet neku od "parola" zamotanu u "mocnu muziku" i ne ispratis je osmjehom, kao obicno, nego osjetis "moc parola". Na srecu se brzo sjetis, da je to zbog "mocne muzike"...hocu reci, u pravu si.
da me ne shvatiš pogrešno. ima parola i "parola" tj parola i tekstova, parolaša i onih koji su ono, mislili što su rekli. mnoštvo stvari koje su mi značile onda znače mi i sada. a opet, neke iz ove perspektive zvuče, najblaže rečeno, naivno.mislim, ok, neću da lažem. kad poslušam "commitment" od ManLiftingBanner, naježim se bez da sam ikada bio komunista ;)
Link to comment
da me ne shvatiš pogrešno. ima parola i "parola" tj parola i tekstova, parolaša i onih koji su ono, mislili što su rekli. mnoštvo stvari koje su mi značile onda znače mi i sada. a opet, neke iz ove perspektive zvuče, najblaže rečeno, naivno.mislim, ok, neću da lažem. kad poslušam "commitment" od ManLiftingBanner, naježim se bez da sam ikada bio komunista ;)
Upravo tako sam shvatio. A sta je "parola" a sta "tekst", zavisi od slusaoca tj. da se ne lazemo, zavisi od toga da li je "izreceno", slusaocu jos uvijek barem blisko tj. da li je slusaoc "izdao svetu stvar", a najkasnije tada (slucaj "izdavanja svete stvari") sve postaje odvec komplikovano...Kakogod:
poenta je da mo'š oterati čoveka iz panka, ali ne možeš pank iz čoveka.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...