Jump to content

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    529

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    409

nisam bio precizan, na daljinskom ima senzor i postavim da klima radi sve dok temp na daljinskom ne bude 20 C(sto se ne dogadje jer su otvorena vrata od sobe i klima hladi i ostatak stana). temp u sobi je 23-24C.

Link to comment
nisam bio precizan, na daljinskom ima senzor i postavim da klima radi sve dok temp na daljinskom ne bude 20 C(sto se ne dogadje jer su otvorena vrata od sobe i klima hladi i ostatak stana). temp u sobi je 23-24C.
O pa ti njemu j.... kevu samo tako...Znaci konstantno radi?
Link to comment
nije to, stalno je podesena na 20 C i radi bez problema, ne znam sta joj bi juce
:o... pa ako ne curi zbog toga, ne znam zbog cega je. Dusa joj je u nosu™ Edited by CowBoy
Link to comment

radi od 10-11h do 22-23h, nocu se odmora.ok - dusa joj je u nosu, ali zasto bas taj dan, a ne danas ili juce ili prethodnih dana? (a imam je 8 godina)mislim, nije mnogo bitno jer je sad sve ok, ali me cisto zanima

Link to comment
  • 3 weeks later...
http://www.gardena.c...ose-connectors/Send from WC solja by BVK
Sad sam kuupio nastavak za cesmu i brzi konektor i naravno nastavak mi ne odgovara :isuse:Na cesmi pise 1/2 pa sam pretpostavio da mi treba nastavak od pola cola.Kada nastavak stavim nasuprot metalnog dela koji sam skinuo deluje da se maltene poklapaju. Pretpostavljam da je kod ovog plasticnog Gardeninog dela unutrasnji zid deblji pa zato ne mogu da ga namontiram. Jel sad treba da uzmem 3/4 ili 1 col?Kada izmerim sirinu navoja na cesmi krojackim santimetrom ispadne oko 27 mm.edit: nema veze. Skinuo sam celu cesmu pa cu nju poneti (sad sam profi za skidanje cesmi)bem ti vodoinstalatersku matematiku gde 1 nije duplo vece od 1/2posebno nice touch je sto je drugacije kod metala i plastikehttp://www.for92.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=10&Itemid=9 Edited by katamaran
Link to comment

Kupio sam neki tajvanski nastavak za cesmu u poljoprivrednoj radnji i zavrsio posao. Tajvanski lepo ima dva navoja (3/4 i 1) dok Gardena svira pimpeku. Radije bih da je i nastavak za cesmu Gardena al me bas mrzelo da se mlatim do Usca.

Edited by katamaran
Link to comment

Koliko je komplikovano lemljenje za nekoga ko je apsolutni laik?Vec drugi uredjaj za kratko vreme mi riknjava zbog gluposti. Prvo prijemnik za mis a danas sam iscupao dzek od mp3 plejera.Valjda nije neka mudrost da ih samo lemilicom zalepim? Lemilica ima da se kupi za 100 dindzi u onoj carinskoj radnji na bulevaru. Gde da kupim onu kalaj zicu? (ili sta se vec koristi)

Link to comment

Ajde elektricari:Kupio za bebicu lep mobile za iznad kreveca, i njoj prija. Sve ok sem zivota baterije - cetiri dana 3xC od 1,5V alkalne je maksimum. Na svaka cetiri dana 450 dinara x 6 meseci, odlucim da kupim punjive C baterije i punjac te velikodusno puknem 4000 dinara na neki kvalitet.E sad - napunim, stavim u spravu - qratz, ne radi. Izvadim jednu, stavim umesto nje alkalnu - tri baterije (2x NiMh i jedna alkalna) rade bez problema.Pogledam bolje ovu skupu bateriju kad, na njoj pise : 1.2 V umesto 1.5VPitanje: da li moze da naskodi machini ako na dalje budem ovako pakovao baterije (2+1 odnosno 1.2V +1.2V +1.5V)? Dalje, mogu li da iscure? Smanjuje li im to punjivi vek? Etc.Hvala svakoj dobroj dusi na odgovoru.

Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...