Jump to content

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    529

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    409

Sad mi objasni covek. Treba da skinem onaj metalni vrh sa cesme i da tu navrnem ovaj plasticni gardena muski deo. Na crevo se nekako namontira zenski deo pa se posle lako skida i namesta.

Link to comment
Sad mi objasni covek. Treba da skinem onaj metalni vrh sa cesme i da tu navrnem ovaj plasticni gardena muski deo. Na crevo se nekako namontira zenski deo pa se posle lako skida i namesta.
Ove što ja imam oslobađaju se kad povučeš prsten na dole. Dobro je i za nastavljanje creva. Send from WC solja by BVK
Link to comment

Kad smo već kod toga, ima li načina da na, hm, "standardnu" savremenu kupatilsku česmu (znači bez "cuculjka" dole) namontira neki dodatak za crevo?

Link to comment

Можда нешто буџити са цревом за туш. Оно је спојено за батерију навојем, а и ручица за туш је спојена за црево навојем. Дакле или скинути ручицу па наставити то друго црево на туш-црево преко неког адаптера, или скинути комплет туш-црево са батерије па опет помућу неког адаптера спојити то друго црево директ на батерију.

Link to comment
Kad smo već kod toga, ima li načina da na, hm, "standardnu" savremenu kupatilsku česmu (znači bez "cuculjka" dole) namontira neki dodatak za crevo?
Verovatno moze ona mrezica je verovatno na navoj, pa budziti.I dobro bi bilo da se "llula" ne pomera tj da je ona izlivena varijanta.Jer ako i uspes da namontiras na tu pokretnu cimanjem crevom ces je sjebati...
Link to comment

Na linkovima koje su priložili @katamaran i @Frank ima ponuđenih i varijanti za obične slavine, doduše relativno skupe pošto su Gardena. Nemam iskustva sa njima, ali mi se po glavi motaju neka cheap rešenja koja sam siguran da sam viđao, liče na već pominjane adaptere za baštenske slavine ali su nekako "gumastiji" i imaju mislim nekakav steznik, obujmicu ili tako nešto, pa se to navuče nekako i pritegne.

Link to comment
Na linkovima koje su priložili @katamaran i @Frank ima ponuđenih i varijanti za obične slavine, doduše relativno skupe pošto su Gardena. Nemam iskustva sa njima, ali mi se po glavi motaju neka cheap rešenja koja sam siguran da sam viđao, liče na već pominjane adaptere za baštenske slavine ali su nekako "gumastiji" i imaju mislim nekakav steznik, obujmicu ili tako nešto, pa se to navuče nekako i pritegne.
Pazi u samom merkuru pored gardene imas i te "no-name" .Samo da kazem da sam pre pet godina kupio gardena crevo ono sivo-naranszasto i kao ajde jos i ono zeleno mrezasto najjeftinije i to jeftino se raspalo posle dve godine, gardena ne cuje....
Link to comment

Slažem se, treba gađati kvalitet, mada zavisi i koliko često će da se koristi. Za jednom-dvaput će da posluži i krdža, a ako se ispostavi da mu često treba da kači crevo preko kupatila/kuhinje, onda razmotriti nešto trajnije :)

Edited by sdmjazz
Link to comment
jel zna neko dobrog majstora za klime?pocela je da curi sa strane.
Evo ja, deset evra.Preforsirao si je, digni temperaturu sa npr. 24 na 27. Kod mene radi taj system
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...