Jump to content

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Samo neko parcence plastikice unutra. Dobro si mi dao ideju da bih mogao da ubacim gumicu unutra,Sad sam malo pazljivije namotao kucinu i sve je 99.99% savrseno i bas neki minimum vode prodje i tamo gde ne treba i to tek kad je cesma potpuno otvorena. Verovatno ce ga kucina vremenom i potpuno zatvoriti. Ako je ovo sto ja motam uopste kucina :)

Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    529

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    409

A tebi curi ona prakticno aluminijumski prsten na kome je onaj stepenasti levak za crevo...Pa tu zapravo nema stete, kad zatvoris slavinu ne curi ;) A kad pustis , pa ionako prskas polivas ovo-ono..I da ponovim ja sam do sada bolje radio sa kucinom ;) .I da kamenac je keva, kad god sam na bojleru montirao cevi pa odma posle montiranja maaaalo kaplje pazljivo dotegnem i kaplje , samo je poenta da objasnim familiji da se strpe, brzo kamenac regulise...

Link to comment

Jedno pitanje:Koliko su burgije za metal efikasne u bušenju drveta? Treba mi i za jedno i za drugo, ali ako ne moram da bacam pare za oba kompleta, korisitio bih ove za metal.

Link to comment

Ako ti treba jedna ofrlje rupa u drvetu, onda može, ako ti treba više tačnih i preciznih rupa na tačnom mestu - kupi burgije za drvo.

Link to comment

Ove historianove su ravnog vrha, sa iglicom u sredini. Milina za rad.Inače, i burgije za metal sasvim lepo buše drvo ali treba paziti. Obeležiš šilom, kreneš sa manjom burgijom. Paziš da ne pocepaš drvo sa izlazne strane. Eventualno najvećom (poslednjom) burgijom bušiš sa obe strane.

Link to comment

Mali nastavak moje price o cesmi. Jel ima neko cudo tehnike koje se namontira na cesmu radi lakseg postavljanja creva?cesma_inox.jpgOvako direktno nabijeno pada svaki cas.

Link to comment
Mali nastavak moje price o cesmi. Jel ima neko cudo tehnike koje se namontira na cesmu radi lakseg postavljanja creva?cesma_inox.jpgOvako direktno nabijeno pada svaki cas.
Ima u recimo merkuru kao ovaj tvoj nakurnjak samo plastičan sa gumicama a drugi ide na crevo i kad ga navučeš na ovaj deo na slavini on ga "zaključa". Imaš gardena skuplje i druge jeftinije. Send from WC solja by BVK
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...