Jump to content

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    529

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    409

Tako su mi hvalili i ovaj dvokomponenti lepak pa bukvalno nista korisno nisam uspeo da uradim sa njim :)Mislim da sa lemilicom mogu da nabacim malo plastike tu gde treba.

Link to comment

Uh pa taj pistolj postoji vekovima ali on topi te stapice i pitanje je koliko ti istopljena masa prijanja na povrsinu koju koces da spojis

Link to comment

Verovatno bih pre nanosenja te mase trebao malo da otopim plastiku i na ovom drugom delu. Zato cu verovatno celu pricu i odradiiti lemilicom.

Link to comment

mislim da je neophodno da površinu na koju nanosiš plastiku iz pištolja značajno orapaviš (šmirglom - ručno ili brusilicom/bušilicom)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Niko ne prodaje 100% plastične roletne, furaju se aluminijumske plastificirane u raznim bojama, ili onako klot sive aluminijumske sa nekom plastičnom zaštitom.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ima li neki trik za odvrtanje cesme?Procurila mi cesma u dvoristu pa sam je iskusno polomio kad sam pokusao da odvrnem. Sad sam kupio novu ali ne mogu da izvadim onaj patrljak sto je ostao od stare. Covek koji mi je prodao cesmu rece da naprskam wd 40, da sacekam 20 minuta i naprskam ponovo, pa posle sat vremena da probam da odvrcem. Sad cekam al nisam bas preveliki optimista :)Na brzaka sam sad izguglao da majstori preporucuju zagrevanje ali opet nemam cime... Cak ne bih mogao ni svecom jer i sa zatvorenim ventilom voda pomalo ide.Najveci problem mi je sto nemam ljudski alat. Kljuceve sam razne nasao ali naravno ne i odgovarajuci. Nasao sam 18/19 a siguran sam da bi 20/21 bio odgovarajuci. Mislim da negde imam francuski kljuc al naravno ne uspevam da ga nadjem. Za sada su mi najbolje oruzje neke rasklimane papagajkeedit: sem fore sa zagrevanjem koju nikako ne mogu da odradim nadjoh samo malo poezije

Da li da otpevam još jednu pesmuI raspem dušu kao na dlanuKo će odvrnuti zapeklu česmuIl’ procvetati slomljenu granu?
Ko će odvrnuti zapeklu česmu :cry: Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...