Jump to content

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    529

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    409

Meni su uvek pucala na spoju kod shrafa (dva puta vruca i jedared hladna). Od kad sam stavio ove cevke, nisam imao problema (qc qc qc)

Link to comment

panz crevapri montazi tikija 2 pustaju, zamenim opet jedno pustalo i treca srecatoliko o kvalitetuako ti je pukla i panz kosuljica, proveri ti negde i pritisak

Edited by fragand
Link to comment
Pa da, ali ako bih stavio ova rebrasta creva, morao bih i bateriju da menjam. To ce se i dogoditi ako jos jednom pukne samo.
Ako budeš menjao bateriju, probaj da se podrobnije raspitaš na temu tih creva i uopšte generalno načina na koji bi se baterija vezivala na EK ventil. Gde god su mi pertlovali ta inox rebrasta creva tvrdili su da ne mogu sa postojećim sistemom i alatom da naprave to da bude sa jedne strane taj spoljašnji navoj i priključak kakav je na većini baterija. Idealno bi bilo kad bi postojala baterija koja ima na sebi spoljašnji navoj 3/8, ali se bojim da za to nema mesta sa donje strane baterije pa je ovako kako je, sa ovim malim m10 i m12 priključkom. Mada, ko zna, svašta se može nabudžiti, pitanje je samo gde/kako i da li se isplati. Noću to puca uglavnom jer je tada pritisak u mreži viši. Nisam sasvim upućen, ali postoje i rešenja u vidu nekakvih regulatora pritiska, trebalo bi se i o tome raspitati... Edited by sdmjazz
Link to comment

Ima li neka dobra dusa koja, kao i ja,retko i random koristi ovo:57425.jpgMoram uvek da joj punim bateriju, iako sam je mesec dana ranije ostavio dopola istrosenu. Jel mi to crkla baterija ili je to normalno?

Link to comment
Ima li neka dobra dusa koja, kao i ja,retko i random koristi ovo:57425.jpgMoram uvek da joj punim bateriju, iako sam je mesec dana ranije ostavio dopola istrosenu. Jel mi to crkla baterija ili je to normalno?
Ja je pre par godina kupio na nekoj akciji u Merkuru i posle dve godine baterija pocela da bude sve slabija i slabija...Znam da to nije vecno i sad se kanim da nadjem novu bateriju...
Link to comment

Ako se istopljena plastika sipa na cvrstu hoce li se one spojiti? Da istopim malo i ovu drugu plastiku na ringli?Treba mi da spojim nesto sto ne bi trpelo znacajno opterecenje u upotrebi.

Link to comment

drži bure vodu dok majstori oduistopljena će početi da topi oni čvrstu, probaj al ne verujem da ćeš postići željeni cilj, a supersmrt lepak :unsure:

Link to comment

Kad smo vec kod lepljenja, sve pohvale za onaj moment fix.Hteo sam nesto da pricvrstim u kupatilu a nisam bas bio voljan da busim plocice.Ovo odradilo preko svih ocekivanja!

Link to comment

gde može da se nađe Ceresit CE 48 podna epoksidna fug masa, ali neko manje pakovanje od 5kg? Pošto pričaju™ kako ima manjih pakovanja, ali gde god da smo zvali, nemaju CE 48 uopšte.

Link to comment
drži bure vodu dok majstori oduistopljena će početi da topi oni čvrstu, probaj al ne verujem da ćeš postići željeni cilj, a supersmrt lepak :unsure:
Probao sam sa dvokomponentim lepkom i naravno nije uspelo. Probacu sa lemilicom da spojim parcence plastike tu gde treba.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...