Jump to content

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    529

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    409

Traži se bojler za kupatilo, 50 litara, vertikalna motaža, nov... Vidim da se cenovno svi nalaze tu negde, desetak hiljada i hiljadu-dve gore/dole, pa su mi iskustva/preporuke i više nego dobrodošli. Blagodarim.
Ma svi su isti, uzmi sa prohrom/prokron/inox kazanom i što dužom garancijom i to je to.
Link to comment
bolje lepak za stiropor (fasadni), nije toliko krut kao onaj za pločice
Zar nije bolje lepak za pločice (tipa CM16) jer je on hidrofoban. Lepak za stiropor (valjda) nije hidrofoban.
Link to comment
Zar nije bolje lepak za pločice (tipa CM16) jer je on hidrofoban. Lepak za stiropor (valjda) nije hidrofoban.
Mislim da kad je ovaj fasadni on je "navikao" na klimatske promene.Send from WC šolja by BVK
Link to comment
Mislim da kad je ovaj fasadni on je "navikao" na klimatske promene.
Letos i jesenas sam lepio stiropor na kuću pa su me savetovali da koristim stirodur pri dnu i da ga lepim lepkom za pločice umesto sa lepkom za stiropor. Zato pretpostavljam da taj lepak provodi vodu (mada nigde nisam našao ni da provodi ni da ne provodi).
Link to comment

šta znam, nikad nisam koristio lepak za keramiku kad sam radio fasadea i to za stirodur ne pije vodu, najviše zbog, opet, krutosti, ali neću da tupim, pardon

Link to comment

tvrd je, neelastičan, spojevi popucaju vremenomedit: izolaciju i fasadeinače, sad je hit izolovanja kamenom vunom, zajebano postaviti u pm, ali najbolje finale

Edited by mire
Link to comment
Ne razumem zašto stirodur ne pije vodu?
Sad videh šta sam napisao.:)Ne pije vodu jer je hidrofoban. :)lm, stirodur ide pri zemlji jer ne propušta ni vodu ni paru, a lepi se lepkom koji isto tako ne propušta vodu. Kako je CM16 predviđen za spolja baš zato što je hidrofoban on se može koristiti za lepljenje stirodura.Jeste tvrd, što je i dobro na toj visini, jer bolje trpi udrace, grebanje.Naravno, ja nisam profi majstor, ali sam se dobro raspitao kada sam postavljao izolaciju i ovo su mi pričali ljudi koji se time bave profesionalno.
Link to comment
tvrd je, neelastičan, spojevi popucaju vremenomedit: izolaciju i fasadeinače, sad je hit izolovanja kamenom vunom, zajebano postaviti u pm, ali najbolje finale
Uh to je zajebano i za radnike prašina leti a?A čime ideš preko toga?Send from WC šolja by BVK
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...