Jump to content

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    529

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    409

a zavisi i kakav je španac, tj koji materijalbaš me zanima koje bi to junačine prihvatile da skidaju staaari, na bazi belog cementa
Izgleda da si mi rešio jednu misteriju!Električar sa kojim sam se ipak dogovorio da ne vuče iz dozne struju za nove dve utičnice nego iz kutije, pa je morao da štemuje i kroz španac, mi reče: "Dobro zid ali izgleda da je i španac beton" a ja u sebi:"Ajd sad..."Send from WC šolja by BVK
Link to comment

pa toimao i ja jednog lika koji je insistirao da se skida španacdva mašinama naoružana međeda su za ceo dan skinula 5- 6 kvadratasutradan smo, ipak, poravnali

Link to comment
  • 2 weeks later...
ponukan bubom & kaubojem kupio candy veš mašinu :huh:
Jel full format ili onu malu sto se puni odozgo?Ako je ovo drugo paci je odmah sacuvaces zivce...
Link to comment

klasik format je u pitanju, samo sam se dvoumio izmedju boš i kandi. al je zbog argumenata forumaša prevagnuo kandi

Link to comment

ja ne znam nishta o tome ^_^(sasrecom, itakoto. mislim, lepo radi, s obzirom nato kako se ja odnosim prema strojevima. meni i tako sve traje peshes godinica)

Edited by thermal bug
Link to comment

na betonskoj ogradi terase, pojavile su se pukotine - neke su samo kao zilice, a neke su siroke i po nekoliko mm.cime to mogu da popunim? da li da koristim lepak za plocice (vidim da to preporucuju na nekim forumima)?

Link to comment

hvala, mislim da cu onda tim probati da resim problem.sva ostecenja su nastala mahom od vrmenskih uslova. u stanu sam desetak godina i situacija se polako ali sigurno pogorsava. drugo zgrada je stara sad vec vise od 60 godina, tako da je i to jedan od faktora, verovatno.

Edited by smorenko
Link to comment
bolje lepak za stiropor (fasadni), nije toliko krut kao onaj za pločice
Ja baš nešto pričao sa ovim majstorima što mi defiluju kroz stan o tome za kevinu gajbu.Oni mi rekli ako nema kinte za ozbiljnije sređivanje može taj lepak za spolja za stiropor, a "šefe pošto ti ostao ovaj ceresitov možeš i njega "Send from WC šolja by BVK
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...