Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    529

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    409

Jel neko prijavljivao radove u stanu nadležnima (ko god da su) i ima li to smisla uopšte?Mislim na stavljanje pvc prozora renoviranje kupatila i kuhinje...Hteo bih da predupredim probleme sa komšijama.

Link to comment

Za unutrašnje radove samo obavestiš komšije da će biti buke u nekom periodu.Za menjanje prozora je bila neka najava da se mora tražiti dozvola, ali lično ne znam da je neko nekoga cimao zbog nenajavljene menjaže.

Link to comment

Mi smo ih samo za dan pomenjali. doduse zvucna izolacija je jako dobra, prvi komsija ima troje male dece, da ih ne vidim na stepenistu ne bih to ni znala koliko se nista ne cuje. Ako to nije slucaj ja bih definitivno obavestila komsije, a dozvolu za menjanje prozora nismo trazili.

Link to comment

ja sam razvukla onu žuto-crnu traku ispod prozora jer tu inače parkiraju kola. ostavila sam i obaveštenje kod lifta u kom molim komšije da se ne parkiraju tog dana jer može nešto da im padne na kola i ošteti ih. niko se nije parkirao, naravno, niti mi pravio problem.

Link to comment

Ma naravno da ću da obavestima za gašenje, srećom u novom stanu može da se zatvori kupatilo u stanu, jedino me kujna jebe.Ali šok mi je bio kad nisam video u kuhinji onaj veliki utikač za šporet :frust: I onda vidim da je jedna od tri "obične" utičnice cela od keramike...

Link to comment

Na žalost 45.Na žalost kinezi verovatno uništili ponudu u 70-om .Teška odluka koja će me proganjati do kraja života ;-) Btw jeste li znali da su kupatila u tim soliterima "monoblok" tj. da su komplet slagana u vertikali nezavisno od ostatka stana?Send from WC šolja by BVK

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Traži se bojler za kupatilo, 50 litara, vertikalna motaža, nov... Vidim da se cenovno svi nalaze tu negde, desetak hiljada i hiljadu-dve gore/dole, pa su mi iskustva/preporuke i više nego dobrodošli. Blagodarim.

Link to comment
Od motora napraviš kosilicu, od pumpe fontanu, i bog da te vidi..zezam se
... ladno mi nudi od 300 do 1000 dinara za masinu kojoj samo lageri fale :( jebote pa samo motor moze da se uvalja za 2000. Kako god, prodacu im, nemam neki izbor:(
Link to comment
Pitam na majstorskom topiku jer se ovde dele ozbiljni saveti: crkli mi (opet) lageri na ves masini koju ne nameravam vise da popravljam. Imam dva pitanja: kome da je uvalim za sitne pare (samo da je odnese iz kuce&eventualno da koju kintu za zdrav motor, pumpu i ostalo) - nekom mastoru, servisu?Drugo pitanje - koji brend ima najbolji servis i odnos kvalitet-cena, kupio bih nesto do 40 hiljada. Ja do sada cuo da su LG i Candy ok, ima li neko mozda savet?
sada videh. ja sam pazario gorenje mašinu zbog 5 godina garancije, podesive centrifuge, odloženog starta i jer je "domaća". lepo radi ali mi sve što perem duže traje nego kod prethodne (takođe iz velenja). do sada 2+ godine nije bilo potrebe za servisom. razmišljao sam o dajrekt drajv LG mašini. cena je bila tu negde. kažu da je tiša i stabilnija kod centrifugiranja.
Link to comment

pojma nemam, moguce da je hrvatska daleko i da su iskustva korisnica/ka takodje daleko, pogotovo oko servisa, ali oko izbora bih se uvek posavetovao sa magom perilica, malim grizlijem. decko na forum.hr-u jebeno dominira.dakle, forum.hr, - stanovanje - interijeri. mislim da se u poslednjih 10ak strana kriju svi odgovori.

Link to comment

Znam da je relativno i ne može se reći pecizno, ali koliko ide lepka za pločice po kvadratu?Zapisivao šta mi majstor priča pa mi se čini da sam se zajebao a ne mogu da ga dobijem da proverim ;-) .Nije neka žurba samo da vidim da li sam se zajebao!Send from WC šolja by BVK

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...