Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

E ajde ako je neko iz savskih blokova radio kupatilo i kuhinju, instalaciju i pločice, da preporuči majstore.Spominjem lokaciju zbog toga što možda ljudi imaju iskustva sa rasporedom u tim stanovima.Cena nije primarna bitniji mi je kvalitet radova...

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    541

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

Pitam na majstorskom topiku jer se ovde dele ozbiljni saveti: crkli mi (opet) lageri na ves masini koju ne nameravam vise da popravljam. Imam dva pitanja: kome da je uvalim za sitne pare (samo da je odnese iz kuce&eventualno da koju kintu za zdrav motor, pumpu i ostalo) - nekom mastoru, servisu?Drugo pitanje - koji brend ima najbolji servis i odnos kvalitet-cena, kupio bih nesto do 40 hiljada. Ja do sada cuo da su LG i Candy ok, ima li neko mozda savet?

Link to comment

Ja imam Candy, zadovoljna sam. Jednom je nešto bio poludeo displej, dok je bila u garanciji. Došao momak iz ovlašćenog servisa i popravio, u roku od odmah. Nije trebalo da ih zivkam danima i čekam da se smiluju. Tako da, mogu tu marku da preporučim.

Link to comment

+1 za candy ili gledaj gde je dugachka garancija. pa ako ne perete ko ludaci, trajace vam :D+1 i za njihov servis. -1 za digitalizaciju, sad majstor ima kompjuterchic, pa se pita i zdravi sa mashinom, pa ako ona ume da mu kaze shta joj je, onda je svima lakshe. ako ne ume, lele.

Edited by thermal bug
Link to comment

... sto se garancije tice dzaba, obicno krenu da se kvare dve nedelje posle isteka garancije :Da ovo za kompjutor nisam znao bokte

Edited by CowBoy
Link to comment
... sto se garancije tice dzaba, obicno krenu da se kvare dve nedelje posle isteka garancije :Da ovo za kompjutor nisam znao bokte
pa zato sam uzela od 5 godina garanciju, tj zato sam i uzela candy, jer je bila grdna garancija. i vec sam se zdravila sa majstorima, ali su me optuzili da sam prala cebe, jer mashina sama nije umela nishta da kaze :lolol:. kao ima nekih 20ak memorijskih mesta u koje sama kodira sta joj se deshava, kakav joj je zivot itakoto. i onda dodje baja i pita i ona kaze. i ako je rekla neshto suvislo, onda se to radi, ako nije rekla nishta, mulja se i teoretishe.to je sad kao za auto, odesh, oni prikljuche na komp i uzmu ti po 100 evara za svaku stavku, nishta mislenje. mnogo dobar sistem, bash sam srecna sto uchestvujem u njemu -_- Edited by thermal bug
Link to comment

:o pa to mu dodje ko servis-inspektor. NIsam znao da i za tako cenovno male ajteme prave takvu vrstu softverske kontrole. To jeste super.

Edited by CowBoy
Link to comment
:o pa to mu dodje ko servis-inspektor. NIsam znao da i za tako cenovno male ajteme prave takvu vrstu softverske kontrole. To jeste super.
pa sta cenovno malo trijespet iljada. meni tu nishta nije super. samo gledam kako ce me ocinkariti glupo sokocalo. a da joj se fisbajn zaglavio u bubnju, to nume da kaze, nego sve moram sama :lolol:edip. zezam se. super je garancija od 5 godina. na petoj gorim motor, na shestoj gorim premotan motor. i to je kraj. Edited by thermal bug
Link to comment
Na mojoj staaaroj Candy dvaput crkavali lageri, jednom pumpa i dva puta (mislim) grejaci. 13 godina jbg, dobro se i drzala:(
to znachi da ste fiiini korisnici ^_^
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...