Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

treba da znas da je ciscenje kamenca u bojleru 1 odvratno mokar i nehigijenski posao. ne gledaj sta rade, zavuci se negde i cekaj da prodje.
Треба то видети. Тако сам ја једном гледао и од тада више не пијем воду из водовода (осим ако није филтрирана).
Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    529

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    409

Треба то видети. Тако сам ја једном гледао и од тада више не пијем воду из водовода (осим ако није филтрирана).
sto si ti neki osetljiv mladic. a ruchak jedesh? ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment
Једем. Али и за све чорбасто филтрирам воду.brita-water-filter-jug.jpg
ovo je odlicno. kod mene u crnu goru puno kamenca.npr perem sircetom ketler na svaka 3 dana koliko se toga nakupi. koliko traje ulozak?
Link to comment

Мењам га сваких 35-40 дана, а у упутству стоји да треба на 30 за оптимални учинак. Од када филтрирану воду кувам у кетлеру, ниједном га нисам прао сирћетом од каменца.ЕДИТ а паковање са 4 улошка кошта око 2500 динара, односно по мојој рачуници, литар филтриране воде те кошта око 2-3 динара.

Edited by Arbeitmann
Link to comment

Ја сам можда луд али више не пијем белу воду базенског укуса. Узгред, са 25 сам имао песак у бубрезима а сад више не.

Link to comment

Ja sam po tom ketleru video koliko kamenca ima u vodi.Zabeleo se odmah.Koristim Brita bokal a po savetu lekara pijem i prolom vodu da ujednačim Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment
treba da znas da je ciscenje kamenca u bojleru 1 odvratno mokar i nehigijenski posao. ne gledaj sta rade, zavuci se negde i cekaj da prodje.
čistio sam bojler pre neki dan od kamenca. trebalo mi je skoro dva sata od početka ispuštanja vode do ponovnog punjenja. ne može brže sem ako stavljaš nov grejač. tako da je navedena cena od 1800 vrlo povoljna ako uključuje i paušal za dolazak majstora.posle mi je otišlo još pola sata na alat i čišćenje kupatila i klozeta.
Link to comment
  • 3 weeks later...

jedno pitanje, odnosno dva.koliko moze da kosta zidanje shupe/ostave 2x3m ili, u luksuznijoj varijanti, 3x4m? potrebna mi je neka orijentaciona cena sa kopanjem temelja. koliko bi to kostalo da to bude od cigle, a koliko od blokova, a koliko po nekoj vasoj ideji/predlogu. krov sto jednostavniji moguci, jedna voda. bez prozora, sa jednim vratima od 80cm. nema potrebe za elektro/vodo instalacijom u shupici.dajte mi bar neke grube cifre.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...