Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    535

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

jel ima još neka zvrčka za izolovanje stolarije sem samolepljivih traka i guma? Sve sam probao da lepim i ništa ne pomaže
ja sam imala isti problem. oblepila sam prozor trakama, gurala sam u rupe oko prozora hartiju i oblepljivala širokom lepljivom trakom. čak sam se nosila mišlju da ih kao rusi oblepim testom i tek u rano leto testo uklonim. a onda sam našla dobrog majstora koji je ampasovao prozore (sastrugao višak drveta, podesio šarke), izgitovao i impregnirao drvo kako vajla. nije idealno, ali je podnošljivo čak i kad duva košava.
Link to comment
jel ima još neka zvrčka za izolovanje stolarije sem samolepljivih traka i guma? Sve sam probao da lepim i ništa ne pomaže
ja probao sa ovim svojevremeno, bilo dobro par godina pa se posle traka razakala. u svakom slučaju bilo znatno bolje od samolepivih traka i ostalih koještarija Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Jbg ja imam odlične alu prozore, tj bivše odlične. Međutim, tokom bombardovanja kad je ona jedna raketa pala blizu nas, to se sve nekako razglavilo, i na nekim prozorima lepo duvka. Koliko vidim te trake su predviđene samo za drvo. :(

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Eh, ja sada imam i vodoinstalatera i keramičara. A možete slobodno da me pitate i za preporuku za majstora sa mašinom za sečenje betona.31. uveče smo primetili da nam je (opet) pukla cev u zidu, u kupatilu. Uhvatili nas praznici tako da je sa radovima početo tek prošlog utorka. Do utorka je voda već stigla (duž zida, a ISPOD podnih pločica) do parketa u hodniku i manjem delu trpezarije. Haos.Ovo je sada više za hejt. Nadam se da će radovi biti gotovi do petka.Još jedna stvar za hejt - ode godišnji budžet za odlazak na more i sitna zadovoljstva.

Link to comment

Gotivno je sto imaju samo dve cene:

Zamena topljivog osigurača (1.800,00)Zamena automatskog osigurača (2.600,00)Zamena svih vrsta zidnih prekidača (1.800,00)Zamena sijalica (1.800,00)Zamena sijaličnog grla (1.800,00)Zamena filtera kuhinjskog uparivača (1.800,00)Zamena česme (stojeće ili zidne baterije) (2.600,00)Zamena gumice (1.800,00)Zamena svih tipova vodokotlića (2.600,00)Zamena plovka (1.800,00)Zamena i učvršćivanje daske (1.800,00)Priključenje i puštanje u rad veš mašine (1.800,00)Zamena brave poštanskog sandučeta (1.800,00)Kačenje slika (1.800,00)Ostalo Po dogovoru
Jeftinoća.
Link to comment

pre prokenjavanja, prokenjavanja radi, procitati pazljivo post. majstori kostaju, a po sredi je vrh beogradske ponude (empirija), koja se uglavnom svodi na hohstaplersko dranje, priucenih troglodita.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...