Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  

15 minutes ago, Boksi said:


Da gledam onda Minotti?
Generalno je veliki izbor i svako svoga konja hvali. I to mi stvara nelagodu. Treba mi nešto da znam da ću biti mirna desetak godina (jer ne znam da li mogu da se nadam više), a da je upravo to, neki srednji cenovni rang.

Hvala još jednom :)

 

Rosan mozda?

Edited by petaras
Link to comment
  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    560

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    413

Kad smo mi poslednji put nesto sredjivali i gledali, Rosan mi je delovao slicno Minottiju, ne bih bas ocekivao da ce lako izdrzati 10 godina. Boksi, meni je tada Herz delovao kao nesto izmedju ovih bas jeftinih i (Hans)Grohe klase. 

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Boksi said:

Da li je neko skoro kupovao Armalove slavine? Vidim da i nema neki veliki izbor, ali da li su kvalitetne kao što su nekada bile?

šopster?

  • Hvala 1
Link to comment

Možda ću moći na mišiće i moljakanje da nagovorim rodbinu da mi kupi koju Grohe česmu na oglasima u DE. Ne treba mi ta garancija, je l’ da?

 

Naredno pitanje (i nadam se da me nećete ćebovati zbog ovoliko pitanja): treba mi električar za instalacije u kući. Molim ako neko zna nekog dobrog da mi preporuči. Hvala.

Link to comment

Fora sa Grohe česmama je da se ne mogu popraviti van njihovog ovlašćenog servisa.

 

Meni je npr. počela voda da kaplje na crevu kod ventila, i to na slavini koju ne koristim toliko često. Prvo sam probao sam da ga zamenim, pošto sam to radio sa drugim česmama, a kako nisam uspeo da ga otkačim od slavine, onda sam počeo majstore da zovem i svi su mi rekli da to ne može da se skine jer treba neki specijalni alat, nego mora da se šaljle u njihov ovlašćeni servis. Kad sam pozvao servis i pitao za popravku, rekli su mi da će me to koštati 6.000 RSD i da ću čekati neki dan.

 

Na kraju sam otišao u Doming i kupio skroz novu za 8.000 RSD.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

ja sam pre pet godina, po preporuci majstora, kupila rosanove slavine i rade kao prvog dana.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

drugari, treba mi preporuka za vodoinstalatera kao i za elektricara za popravku sporeta (gorenje, izisao iz garancije)

ili da zovem gorenje servis?

Edited by morgana
Link to comment

ako nije u garanciji, gorenje servis će te značajno osirimašiti, da dobiješ račun sa stavkama kao za struju :D

  • Haha 1
Link to comment

sporet je u iznajmljenom stanu, da je moj, letio bi, ide mi na nerve

Edited by morgana
Link to comment
8 hours ago, Boksi said:

Možda ću moći na mišiće i moljakanje da nagovorim rodbinu da mi kupi koju Grohe česmu na oglasima u DE. Ne treba mi ta garancija, je l’ da?

 

Naredno pitanje (i nadam se da me nećete ćebovati zbog ovoliko pitanja): treba mi električar za instalacije u kući. Molim ako neko zna nekog dobrog da mi preporuči. Hvala.

 

Sad ne znam kako je za slavine, ali prijatelj se muči da popravi neki ugradni zidni Grohe vodokotlić. Kojeg god majstora pitao svi kao za to odavno nema delova, bila jednom jedna firma Grohe, pa se valjda razdvojili na dve, bla, bla... Suma sumarum, nisam ga video par dana, ali nebi me iznenadilo da je lupao pločice i stavljao neki drugi vodokotlić. :( 

  • Tužno 1
Link to comment

 

22 minutes ago, Paul Gompitz said:

Ta se firma podijelila davno prije nego sto su se pojavili ugradni vodokotlici.


Stani, nisam još došla do pitanja o vodokotlićima :D
 

Već smo počeli, ali renoviranje tek treba da se zahukta. Nije da ne pitam za cenu, a ne bih ni najjeftinije. Bilo šta što krenemo da tražimo online toliki je izbor i toliko prodavaca, a kod cena čini mi se da nema sredine, ili-ili. 
Oteglo se… Mislim da ću na kraju, ovo za šta sam ja zadužena, da udjem fizički u jednu radnju pokupujem šta treba i ne razmišljam dalje. Pa šta bude.

 

edit: pitanje za električara još stoji. Meni za instalacije, Morgani za šporet. Hvala!

Edited by Boksi
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, Paul Gompitz said:

Ta se firma podijelila davno prije nego sto su se pojavili ugradni vodokotlici.

 

Eh, a tako su mu majstori pričali... sad zašto ne znam. Možda rezervni delovi mogu da se nadju za jednu od tih Grohe firmi, ali ne i za drugu gde spadaju vodokotlići. Zvao sam ga malopre, kaže ništa nije uspeo da uradi, nema koga nije zvao, najverovatnije će da lupa zid i stavi drugi kotlić. A najgore je što je stavljao taj Grohe inicijalno u fazonu: platim više ali makar kvalitet i ne razmišljam... 

Link to comment
2 hours ago, Boksi said:


Oteglo se… Mislim da ću na kraju, ovo za šta sam ja zadužena, da udjem fizički u jednu radnju pokupujem šta treba i ne razmišljam dalje. Pa šta bude.


Otidji u Ivan i tim u Tedeusa Koscuska

 

1 hour ago, JakeBlues said:

 

Eh, a tako su mu majstori pričali... sad zašto ne znam. Možda rezervni delovi mogu da se nadju za jednu od tih Grohe firmi, ali ne i za drugu gde spadaju vodokotlići. Zvao sam ga malopre, kaže ništa nije uspeo da uradi, nema koga nije zvao, najverovatnije će da lupa zid i stavi drugi kotlić. A najgore je što je stavljao taj Grohe inicijalno u fazonu: platim više ali makar kvalitet i ne razmišljam... 

Jesu mu rekli koji mu rezervni dio treba ili samo cokcu i pozivaju se na raskol u firmi Grohe od prije 50 godina?
Gugl: grohe spülkasten ersatzteile. Kupi onlajn i doveze mu deprevoz.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
20 hours ago, Boksi said:

 


Stani, nisam još došla do pitanja o vodokotlićima :D
 

Već smo počeli, ali renoviranje tek treba da se zahukta. Nije da ne pitam za cenu, a ne bih ni najjeftinije. Bilo šta što krenemo da tražimo online toliki je izbor i toliko prodavaca, a kod cena čini mi se da nema sredine, ili-ili. 
Oteglo se… Mislim da ću na kraju, ovo za šta sam ja zadužena, da udjem fizički u jednu radnju pokupujem šta treba i ne razmišljam dalje. Pa šta bude.

 

edit: pitanje za električara još stoji. Meni za instalacije, Morgani za šporet. Hvala!

samo da mi rešite prevoz :occ_moil:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...