Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

On 3. 10. 2024. at 1:14, slepa živana said:

izgleda mi kao da može da se odvrće pa mi nije jasno čemu služi i kako da ga zaobiđem

54038650496_33682f5f5e_b.jpg

 

 

ja sam mislio na ovu živaninu sliku a to jeste EK ventil sa filterom. da je pitala za ovaj šraf na čelu ventila. što bi ga "zaobilazila ikakve veze ima sa krpljenjem zida nije mi bilo jasno. a čep i teštik (T-Stuck) sa ovim ventilom nemaju veze.

Link to comment
18 hours ago, brusli said:

to sam kupovala kad sam krečila kod majke. mislim da piše na uputstvu da se nanosi u sloju do 5mm, a ove moje rupe su veće. za okrugle kod bojlera bi možda bilo ok, ali za ovu četvrtastu rupu sam mislila da mora nešto ozbiljnije.

3 hours ago, đorđe geprat said:

ja sam mislio na ovu živaninu sliku a to jeste EK ventil sa filterom. da je pitala za ovaj šraf na čelu ventila. što bi ga "zaobilazila ikakve veze ima sa krpljenjem zida nije mi bilo jasno. a čep i teštik (T-Stuck) sa ovim ventilom nemaju veze.

đorđe, fokusiraj se!! vidiš da ja tek učim imena pojmova u ovom čarobnom svetu vodovodnih i strujnih instalacija. 

 

čekajte tek kad krenem da skidam i da kačim lustere. slaćete spasilačke službe po mene. a radmilovac je daleko

 

juče sam u farbari od prodavaca tražila mikroskopski štap za valjak za krečenje :lol:  

 

šalu na stranu, šta bi u teoriji bilo idealno za rupu u zidu?

jel to malter kojim se malterišu celi zidovi?

imam neko gradilište blizu kuće, mogu da odem da zamolim majstore da mi daju čanče maltera

Edited by slepa živana
Link to comment
13 minutes ago, brusli said:

Ja bi to ovako:

ocistis rupe od prasine

premazes podlogom

grubo popunis gipsom

premazes glet masom

ismirglas

prekrecis

popijes pivo

e jebiga ne pijem pivo :lol:

 

na kraju ću ko onaj francuz da napravim neku umetničku instalaciju na rupi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...