Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

18 hours ago, đorđe geprat said:

. tako da, pored onog mog saveta o ugradnji 2 luka od 45o umesto jednog od 90 kada je kanalizacija u pitanju, uvažite i ovo.

 

da, bila je zajebancija i u gepratovoj kada se zapušila kanalizacija. radio je "majstor" sa kolenima od 90o (što dva, nepotrebno je) 

 

Za nas s jeftinijim ulaznicama jel ima neka ilustracija sta je to luk od 45 stepeni u ovom korektnom smislu, kako izgleda taj nastavak/cev sta god da je :)

 

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

Lako se to izračuna m3 drvene gradje ti je 35.000din,Crep Leskovac je nekih 80din za komad, mislim ovaj crep liči na Mladost Leskovac, ako jeste vodi računa ako planiraš da ga uklapaš sa starim,jer su menjali dizajn na oko neprimetno,ali više se ne uklapa sa starim za 2cm pa je muka.Oluk ako ide onda ti je i to 12€/m.

 

 

Edited by Bambula
  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
1 hour ago, Boksi said:

Opet ja.

 

IMG_4937.thumb.jpeg.7127ebf96e51a2cd670a8e4ef0295d4f.jpeg
 

Žena traži 500€ za ovu nadstrešnicu (sve elemente). Radjena prošle godine. To ok cena?

Mislim da je cena OK. Verovatno bi te izaslo isto ili vise da je napravis + da odrobijas barem jednog majstora :)

 

Nego sta je prica? Tu je neko ziveo i dodao nadstresnicu, i sad trazi pare da ti je ostavi.

 

Sta je alternativa, da je demontira i odnese. Sto je dodatnih 100-150 eur za tu osobu + mora da vrati u prvobitno stanje krov = dodatnih 100 eur za majstora, opsivku i oluk.

U tom slucaju cenkanje: ponudi 250, podigni na 300 i za max 350 eur ti ostaje nadstresnica :)

Link to comment

@x500 kuća će uskoro biti srušena, plac prodat investitoru. Žena gleda da proda sve što može. Mi smo planirali da pravimo nešto slično pa je u razgovoru došlo do toga da je ponudila da proda to parče.

Link to comment
Just now, Boksi said:

@x500 kuća će uskoro biti srušena, plac prodat investitoru. Žena gleda da proda sve što može. Mi smo planirali da pravimo nešto slično pa je u razgovoru došlo do toga da je ponudila da proda to parče.

400

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, đorđe geprat said:

cena + trošak za demontažu?

da napraviš novu istu takvu platićeš kao i za montažu demontirane


Muž bi, najverovatnije, demontirao i montirao. Mada mu ja govorim da sve što može plati nekom drugom da uradi da bi poštedeo sebe mog zvocanja :D

  • Haha 1
Link to comment
13 minutes ago, Boksi said:


Muž bi, najverovatnije, demontirao i montirao. Mada mu ja govorim da sve što može plati nekom drugom da uradi da bi poštedeo sebe mog zvocanja :D


A onda će ispod da rasklopi stolicu i otvori novine

 

 

  • Haha 3
Link to comment

imam dva pitanja. hoću da krečim kupatilo a imam prilično duboke rupe na zidovima pa me zanima

pod jedan - da li postoji neka magična smesa kojojm mogu da ih ispunim, a da nije džak od 50 kila?

 

i pod dva da li ovo sa slike uopšte smem celo da prekrijem tom potencijalnom masom?

 

izgleda mi kao da može da se odvrće pa mi nije jasno čemu služi i kako da ga zaobiđem

54038650496_33682f5f5e_b.jpg

ovo su rupčage od nekog bivšeg bojlera

54039102170_b2e63d93c5_w.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...