Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

a jel ima neko preporuku za firmu koja klepa montazne kuce?

Prosle godine sklepali jednu, cca 130 sqm, iskustva OK i vise od toga, ima toga koliko hoces, uglavnom se koncentrisalo oko Ivanjice na rusevinama tamosnjeg svojevremenog velikog sklepaca montaznih kuca.

Ima ih jos, i u Bgd, prevrti po netu nudi se poprilicno toga.

Dojmovi vise nego OK, mada s majstorima k'o s majstorima/privatnicima/preduzimacima, dakle s duznom paznjom  :mad:

Nude se uglavnom takozvani tipski projekti, moj ti je savet olovku u ruke, sedni i crtaj ono sto tebi najvise odgovara i kako si zamislio, ne utice na cenu, a dobijes ono sto ti treba.

Ako te zanima nesto vise/konkretno, javi se. 

Link to comment

evo da ostane i ovde trag za pitanje o roletnaru od edited by moda posto sam mu odgovorio putem pma sa sve kontaktom od roletnara:

 

Imas otprilike jednog ipo roletnara u celom gradu. Ostali uglavnom ili svastare ili rade samo ugradnju, nece da se cimaju za sitne popravke. Taj jedan, skroz je ok, meni i mojima je svakakve roletne sredjivao, nalazi se dole na autokomandi prakticno na uglu nebojsine i bokeljske.



https://goo.gl/maps/Q5CaEjeKxb32

Link to comment

Tesko.

Za zidane/ugradjene tus kabine sa plocicama na podu, plocice svejedno, ukus, boja, taj rad, podne naravno ali obavezno/stroga preporuka resetka od nekog kvalitetnog drveta, u Srbiji hrast ponajbolje, ako nema prilike da se nadje neka tikovina (nije skupo i ako tako zvuci).

U svakom slucaju, drvo, kakvo god da je, treba takodje odrzavati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...