Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Preporuka za PVC (Novi Beograd, Beograd). Ne treba ništa spektakularno, samo jedan prozor da zamenim, ali vidim da ima mali milion kojekakvih PVCista, pa bi mi olakšalo ako bi neko dao preporuku

Edited by Lezilebovich
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

Pre godinu dana je vodjena slicna diskusija na ovom topiku, pocev od Singerovog posta link

 

Kao sto sam i tad napisao ima mnogo inputa koji ulaze u krajnju cenu, ali komplet renoviranje sa novom spoljnom stolarijom, premestanjem mokrog cvora, novim plocicama i parketom izadje okvirno 200e/kvm pa navise.

Link to comment

Koliko bi ugrubo kostala u stanu od 60 kvadrata zamena parketa, vrata, prozora, plocica u kupatilu i hodniku, i premestanje kuhinje i trpezarije u dnevnu sobu, i pravljenja spavace sobe od iste? Jel malo 6000?

kao što reče knightlore teško da to može da izađe manje od 12000€ tj 200 po kvm

Link to comment

Preporuka za PVC (Novi Beograd, Beograd). Ne treba ništa spektakularno, samo jedan prozor da zamenim, ali vidim da ima mali milion kojekakvih PVCista, pa bi mi olakšalo ako bi neko dao preporuku

Imas radnju u Vojvodjanskoj. Mislim da je u bloku 62.
Link to comment

Pre godinu dana je vodjena slicna diskusija na ovom topiku, pocev od Singerovog posta link

 

Kao sto sam i tad napisao ima mnogo inputa koji ulaze u krajnju cenu, ali komplet renoviranje sa novom spoljnom stolarijom, premestanjem mokrog cvora, novim plocicama i parketom izadje okvirno 200e/kvm pa navise.

:thumbsup:

 

I za link i za tvoj, Simovljicevljev i Ajatolahov racun. 

Edited by desboj
Link to comment

Jel ima neko preporuku za dobrog majstora za roletne? Zaglavile su mi se jedne i nece ni da mrdnu na dole, otvarao sam gore cackao i cimao ali su kao zakucane :(

Link to comment

Preporuka za PVC (Novi Beograd, Beograd). Ne treba ništa spektakularno, samo jedan prozor da zamenim, ali vidim da ima mali milion kojekakvih PVCista, pa bi mi olakšalo ako bi neko dao preporuku

 

Sunce u Belvilu.

Link to comment

 

 

Koliko bi ugrubo kostala u stanu od 60 kvadrata zamena parketa, vrata, prozora, plocica u kupatilu i hodniku, i premestanje kuhinje i trpezarije u dnevnu sobu, i pravljenja spavace sobe od iste? Jel malo 6000?

'oćeš ponudu?

 

sm?

 

posle "bele ruže" sve prihvatam s lakoćom

Link to comment

Tek sam u fazi potencijalne kupovine i gledam stanove, pa mi zapade za oko jedan na lepoj lokaciji ali mnoogo zapusten. 

 

posle "bele ruže" sve prihvatam s lakoćom

 

ovo nisam razumeo. A i stan bih uzimao u Bg, u SM sam situiran. Mada, ako dodje do renoviranja, saljem ti pm

Edited by desboj
Link to comment

Preporuka za PVC (Novi Beograd, Beograd). Ne treba ništa spektakularno, samo jedan prozor da zamenim, ali vidim da ima mali milion kojekakvih PVCista, pa bi mi olakšalo ako bi neko dao preporuku

 

http://mrdoor.rs/

 

Нису на Нбг али су добри.Ја са њима радим.Ако хоћеш могу да ти пошаљем број на пвт.Свакако морају да ти узму меру за прозор.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...