Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

teško da si mogao uopštenije :D

 

ne razumem se nista kako da uopste krenem u ovaj poduhvat :D

znam samo pvc, alu i to je to...prvi rez u pretrazi mi izbacio neku firmu koja nudi bezbroj mogucnosti, neki klizni sistemi, moderna cuda ova ona :D pa reko' ako ima neko da sazvace :D

Link to comment

Pa to ti je sazvakano,imas klizne sisteme,imas kombinaciju kliznih i preklapajucih,imas samo preklapajuce,imas ALU,PVC,Drvo,imaš harmonika sistem sa leksanom.Svaki ima bezbroj kombinacija i izvedbi,tako da bi našao šta di odgovara moraš bar da vidiš kod nekog pa da kažeš e ovo mi se sviđa ili da kontaktiraš nekoga ko se profi bavi time pa da ti preporuči šta je za tebe najbolje.

Link to comment

upravo i gledam po sajtovima kako to sve sad izgleda...lepo bogami :D nisam obracao paznju na to do sad kad vidim negde :D 

gledam i cene, ugradnja od 150 do 250e po m2, dakle to ima da ide na 1k e i preko...bice to malo skuplja investicija nego sto sam mislio

Link to comment

necu vrata, samo prozori...dakle imam ono standardno zidic, pa mali gelenderi, resetke...vidim da ima i da neko dozidjuje pa uklapa ili na ovo postojece.

nista, idem polako tek sam krenuo...pitacu i u rl, okrenucu tel, guglam dalje...do sutra sam vec u materiji :D

hvala i za ovo do sad

Link to comment

Meni su super oni klizeći što imaju okov samo gore i dole i kad se skupe jedan pored drugog lepo štede prostor...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Al je to najskuplje,kod mene komšija radio Harmo vrata od leksana,i izašlo ga 60€ po kvadratu.Još vođice idu spolja pa imaš 100% otvorenu terasu,ne gubiš ništa.Jedina "mana" je što izgleda jeftino u odnosu na staklo.

Link to comment

Treba mi preporuka za prodavnice sa širokim izborom laminata (na netu našla Galeriju podova, cenim da ima još prodavnica koje se mogu preporučiti) i pločica za kuhinju (zidne, ne podne). Ovih drugih ima kao blata, a meni su potrebne one sa solidnim odnosom cena/kvalitet (dobro, to je potrebno i za laminat :ss1:) .

 

I od kojeg proizvođača da jurim ove stvari - nemam blage veze o materiji.

Link to comment

naleteo danas na ovom sajtu...vidim da ima dosta tako uradjenih terasa...e sad, i meni gledajuci klipove, ne deluje preterano kvalitetno al opet na terasi se nece ziveti, samo da se zatvori, da ne prokisnjava i da ne ide hladnoca u stan

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...