Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Lici mi da je pukla veza izmedju "vratila" za namotavanje i najgornjeg "prsljena" roletne, deset minuta posla, cak i za amatera...

Ako je to očas posla
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

Lici mi da je pukla veza izmedju "vratila" za namotavanje i najgornjeg "prsljena" roletne, deset minuta posla, cak i za amatera...

E jel znaš otprilike , koliko košta  taj amaterski posao :D da znam  da me majstor ne šalta :)

Link to comment

ma to je zakucavanje dva-tri eksera ako su u pitanju one ne drvene roletne koje su se ugrađivale od kraja osamdesetih

 

ako se usudiš sama da skucaš te eksere prvo opusti roletnu do kraja da je nacentriraš na vratilu™

pa ako ti je položaj vratila nezgodan, a ti joj podmetni nešto, da bi ti bilo lakše ukoliko je nepristupačno

 

najveći problem je otvoriti kutiju, pogotovu ako je farbana drvenarija, a da se ne primeti

 

 

ako je ovaj kvar u pitanju, sramota je da uzme bilo šta osim kafe za ruke™

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Znaš šta ako je ovo što pišemo svaka kinta je dranje...

To je na nivou najjeftinijih usluga....

Recimo kod mene kad se tako " otkačilo" sa drvenim roletnama bio je štos da su one za vratilo bile zakucane istim onim gurtnama koje služe za povlačenje. Samo sam morao da odem da kupim pola metra i da zamenim i da za svaki slučaj ukucam malo sa strane a ne u staru rupu...

Zaista posao od pola sata maksimum...

 

 

....shit has hit the fan...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Ako je kada u jednom delu na dnu malo pocrnela i tu i tamo izbija rđa, to nije ništa strašno, ne mora ništa da se popravlja i to može da traje tako dugo vremena ?

Link to comment

Ako je kada u jednom delu na dnu malo pocrnela i tu i tamo izbija rđa, to nije ništa strašno, ne mora ništa da se popravlja i to može da traje tako dugo vremena ?

To onako tačkasto? Jbga to znači da je emajl otišao i da se rđa širi od vlage.

Meni se tako kod keve pojavilo na samom sastavu sa slivnikom, ja ništa nema veze, dok nisam primetio da je već rupa...posle kupio neku masu dvokomponetnu mislim koja kad se stvrdne ko metal je...I premazao emajlom i ihaaa. Mada ja se za to ne sekiram jer je stan u prizemlju pa i ako vlaži dole nema veze ;) dok neko ne propadne kroz kadu...

Link to comment

Ako je kada u jednom delu na dnu malo pocrnela i tu i tamo izbija rđa, to nije ništa strašno, ne mora ništa da se popravlja i to može da traje tako dugo vremena ?

 

Uspori rđu nečim, šta god ti je zgodno.

Link to comment

Ako je kada u jednom delu na dnu malo pocrnela i tu i tamo izbija rđa, to nije ništa strašno, ne mora ništa da se popravlja i to može da traje tako dugo vremena ?

http://www.bolago-m.rs/bison-enamel-fix-emajl-za-kade

ošmirglaj tek da skineš malo pa očisti i namackaj ovim

 

 

 

 

prvi put sam post pročitao kao u onom vicu kad đanki kaže ćaletu, pa sam bio zbunjen

 

"rikno nam bojler!"

"kada?"

"neeee kada, bojler!"

Link to comment

Ako neko ima kontakt majstora za telefone, odnosno onoga ko može da proveri koje parice idu gde i da ih testira, bio bih veoma zahvalan :-) Plaćam odmah za dolazak i majstorisanje, vreme nebitno. ADSL mi je vezan za brojeve, ne mogu bez neta...

 

Edit: Centar Bgd-a, parking može da se obezbedi za majstore

Edited by pixy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...