Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

rupe 1cm

 

dakle, fugenfiler

 

nikakve piljevine i slične egzibicije

 

a akril na kraju, kad se sve osuši, prstom po spoju zida i prozora, celim obimom

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

taj akril 100% ima neku f-ju al posle nekog vremena sa oštrokavi i bude bljaks

 

jel može opet preko isto njime, il se skida pa opet ili ima nešto drugo?

Link to comment

on je nezavisan, bolje skini

 

inače, fazon za akril- nanaseš prstom, što tanje, u drugoj ruci četkica, umačeš u vodu i raspeglaš ono što si naneo

 

nema štrokavljenja

Link to comment

on je nezavisan, bolje skini

inače, fazon za akril- nanaseš prstom, što tanje, u drugoj ruci četkica, umačeš u vodu i raspeglaš ono što si naneo

nema štrokavljenja

:)
Link to comment

rupe 1cm

 

dakle, fugenfiler

 

nikakve piljevine i slične egzibicije

 

a akril na kraju, kad se sve osuši, prstom po spoju zida i prozora, celim obimom

Hvala :thumbsup:

Link to comment

Imam onaj mali usisivac slican iRobotu, sto sam usisava po kuci. I odjednom je prestao da radi. Gospodja kaze da ga je ukljucila da se puni, ali zaboravila da ga iskljuci na dugme, pa je tako ostao par sati i posle toga vise nije hteo da radi. Kao pokrene se za 5 cm pa stane i svetli da je prazna baterija.

 

Ja pretpostavljam, kao laik, da punjac nije ispravan. Ako on radi, onda je baterija.

 

Da li prvo da probam da nadjem isti punjac, sa istim karakteristikama, ili bateriju, ili neki servis da trazim?

 

 

Sent using Tapatalk

Link to comment

Imam onaj mali usisivac slican iRobotu, sto sam usisava po kuci. I odjednom je prestao da radi. Gospodja kaze da ga je ukljucila da se puni, ali zaboravila da ga iskljuci na dugme, pa je tako ostao par sati i posle toga vise nije hteo da radi. Kao pokrene se za 5 cm pa stane i svetli da je prazna baterija.

 

Ja pretpostavljam, kao laik, da punjac nije ispravan. Ako on radi, onda je baterija.

 

Da li prvo da probam da nadjem isti punjac, sa istim karakteristikama, ili bateriju, ili neki servis da trazim?

 

 

Sent using Tapatalk

Daj vise o usisivacu, koja je marka i kako si bio zadovoljan do sada. Posto se razmisljam da uzmem iRobota.
Link to comment

Daj vise o usisivacu, koja je marka i kako si bio zadovoljan do sada. Posto se razmisljam da uzmem iRobota.

 

ma sta ce ti irobot, ovo je mnogo bolje resenje

 

26333-kucna-pomocnica_zpsf7tke19t.jpg

Link to comment

Daj vise o usisivacu, koja je marka i kako si bio zadovoljan do sada. Posto se razmisljam da uzmem iRobota.

Pa svakako je bolje ovo sto preporucuje Pontijak :)

 

Ja imam ovaj model, nemam pojma koliko kosta, dobio sam ga na poklon i kupljen je u Nemackoj.

 

S obzirom da imam mali stan, i nemam tepihe, ovo je prava stvar. Pustis ga da radi 30-60 minuta prodje ceo stan i sve pokupi. Naravno, posuda gde usisava prasinu nije velika, ali je plasticna i vrlo lako se cisti i pere. Ima par programa i nacina kako se krece (pravolinijski i kruzno) koje sam menja tokom rada. Koliko se secam u uputstvu pise da ne moze da radi na onim cupavim tepisima, najbolje je kad nema tepiha ili su oni tanji tepisi slicni itisonima. Ima i neke senzore da ako dodje do stepenika, ne padne, nego se okrene kao da je dosao do zida. Ma super stvar :)

 

Samo je zeznuto kad se naviknes na njega, kao ja, a onda se on pokvari :(

Link to comment

ja imam pontijakovo rešenje, samo što je plavo :D

 

eto ideje za 1 kvalitetan split teme taman za ove letnje dane :lolol:

Edited by Pontijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...