Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

1koji kurac si onda pitao išta?

mrzi me da iskuckam u čemu grešiš, 2u svakom slučaju, više se ne oglašavam ovde

 

1. :lolol:

 

2. :(

ne daj se mire

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

Evo, ja sam zadovoljan 18. Houselovom već 10 god. Pokriva 65m2 dnevnog boravka (sa kuhinjom) JZ orijentisanog.Kada dostigne zadatu temp ~21,22° najčešće, kompresor radi ukupno 20-ak min/h.Prvih godinu dve je noću hladila i spavaći deo od 40 m2 i bio sam veeeeeoma zadovoljan učinkom.Naravno, u tom slučaju je blizu nje meni bilo neizdrživo ali sam zato spavao kao beba.

Kasnije ubačene 12. u spavaće sobe i svako sebi rihta kako želi.

Edited by Barti66
Link to comment

Čime najbolje da skinem ostatke poludisperzije sa betona nakon krečenja?

 

Добро покваси,пусти мало да остоји па или шпахтла или гули крпом као луд.А можеш и  нитро разеђивач и крпу па удри.

Edited by Блок_64
Link to comment

ono neizdrživo je poenta

Meni jes bio neizdrž,i tada sam se uglavnom bacao u kunt pa zato obarao temp ali mojoj lepšoj polovini u dnevnjaku bilo potaman...inače od unutrašnje jedinice do spavaće ~22 metara.

Hteo sam reći da ima zadovoljnih 18. msm, što ih ne bi bilo? Jedini razlog dodavanja 12. mi je bio pravilno raspoređivanje temperature, a i naslednikova intima u njegovom carstvu.

Link to comment

Ја сам то решио тако што сам одшрафио главу туша (остало само црево), склонио поклопац са сифона, прислонио црево на одвод из каде и пустио млаз. Покупио песак из каде, продувао цревом кроз одвод, па тако неколико пута.

probala sam to i samo se napravila gora situacija... :/

 

uzela sam onu zicu sto kosta 6 dim metar, cvrsta je i lako se savija, pa je koristim za DIY projekte i napravila sam kukicu na dnu, pa sam isceprkala zace[ljenje. Mr Muskolo NIGDE nisam nasla, na buvlji je bio poslednji i to mu je prosao rok. Ipak sam uzela to, nasula sam pola l i sada otice. Sajla je 1700 din, a na yt-u jedan lik iscackao vesalicom.

Link to comment

Cime popuniti rupe izmedju prozora i zida (menjani su prozori, pa su ostala ostecenja zida oko prozora)?

Edited by Uskebasi
Link to comment

zavisu kolike su

 

ako su manje- fugenfiler (gipsana ispuna, knauf, rigips) i bandaž traka preko, da ne ispuca

 

veće možeš purpenisati, ili utrpati gips pomešan sa peskom, pa opet prethodni postupak

Edited by rođeni
Link to comment

Rupe su otprilike duboke 1 cm, a ima ih duz celog prozora sa unutrasnje strane.

U prodavnici su mi preporucili akrilni git koji se navodno brzo susi, ali 24 sata nakon nanosenja i dalje nije ni blizu toga da je suv, cak se na nekim mestima razliva. Moguce da su rupe bile prevelike za ovo?

A i ovo su preporucili http://www.bolago-m.rs/akrilni-silikon-300-ml-ceresit

Edited by Uskebasi
Link to comment

dobar kombo je ako imas sitne piljevine (a verovatno nemas :( ), napravis gusto testo od iste i onog belog lepka za drvo, pa popunis.

Link to comment

dobar kombo je ako imas sitne piljevine (a verovatno nemas :( ), napravis gusto testo od iste i onog belog lepka za drvo, pa popunis.

Mislim da je ta varijanta dobra za drvo i unutra.

Ja ono prvo probao što rođeni predlaže i radi posao.

Ovo u radnjama što ti predlažu je verovetno tačno, ima sad tih ispuna milion samo je pitanje cifre....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...