Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

Ствар је ту проста.Особа која издаје стан мора да буде свесна чињеница да с времена на време мора исти да реновира.

Link to comment

Naravno, s tim sto u klasicnom ugovoru uvek stoji da se stan ostavlja u zatecenom stanju (ako je bio okrecen, krecim kad se iselim etc)

 

Ostecenja po stanu su smesna (cetiri godine zivim tamo), kada budem prekrecio bice kao nov. Ali gazdina zena je jedna... hm ... vrlo zahtevna i ljuta osoba koja ce da upadne u stan sa zeljom da nadje zamerku. Ja generalno mrzim da se svadjam sa ljudima i ne znam kako da hendlujem situacije u kojima je relativno nepoznata zena drska prema meni. Ne mogu da uzvratim, nekako sam paralisan.

 

Videcemo kako god, mozda prodje bez zamerki. Svejedno imaju moj depozit u visini kirije za ovakva sranja, tako da im sigurno necu davati ekstra novac.

Edited by Caligula
Link to comment

Naravno, s tim sto u klasicnom ugovoru uvek stoji da se stan ostavlja u zatecenom stanju (ako je bio okrecen, krecim kad se iselim etc)

 

Ostecenja po stanu su smesna (cetiri godine zivim tamo), kada budem prekrecio bice kao nov. Ali gazdina zena je jedna... hm ... vrlo zahtevna i ljuta osoba koja ce da upadne u stan sa zeljom da nadje zamerku. Ja generalno mrzim da se svadjam sa ljudima i ne znam kako da hendlujem situacije u kojima je relativno nepoznata zena drska prema meni. Ne mogu da uzvratim, nekako sam paralisan.

 

Videcemo kako god, mozda prodje bez zamerki. Svejedno imaju moj depozit u visini kirije za ovakva sranja, tako da im sigurno necu davati ekstra novac.

 

Разумем те апсолутно.Ни сам не знам да ти набројим колико сам станова до сада реновирао али убедљиво највећа говна су ти што издају станове.

Да не улазим у детаље али веруј ми да је тако.Можда грешим душу јер има ту вероватно и нормалних људи,али до сада ја нисам имао прилику да их упознам.

Edited by Блок_64
Link to comment

Ma prelomio, gipsane ploce, to je kanda najmanje stetno.

 

btw. na parquetu stana iz kojeg se selim ostale su neke ogrebotine (parket je mek u pizdu materinu, od povlacenja stolice ostale su ogrebotine a da se n lak nije skinuo, dakle uleglo je drvo)

 

Sta da radim, ima li neki vosak/sredstvo za ispunu ovih kanala?

 

 

Мало је зезнуто јер скоро па не постоји јефтино решење.Постоје силикони у боји паркета,покушај да нанесеш силикон у то удубљење па када се осуши да га ишмирглаш и прелакираш.Покушај то на неком делу на коме се неће видети па ако мислиш да је добро ради даље.

Мада мој искрен савет је да га оставиш тако јер како год да урадиш разликоваће се.

Иначе то се ради пиљевином која остаје од хобловања паркета.

 

 

Jedno rešenje je da se stavi vosak u boji parketa pa prelakira. Takvog voska ima po radnjama koje prodaju opremu za umetnike. Varijanta dva koju je blok pomenuo je lepak pomešan sa finom piljevinom (kakva se može dobiti posle šmirglanja) u boji parketa pa opet lakiranje. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...