Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Kad vec serem/seres, iskoristi priliku pa u taj zid uguraj i nesto instalacije, kablova i onih modularnih stekera, em sve to mozes sam i o istom trosku, em ti se kablovi nece motati po stanu, em je vajda jer tih andrmolja uvek fali  -_-

Obaska sto u taj cuveni zid mozes da ugradis i neke rasvete, one LED-ove, taj rad.

Uostalom, budi kreativan, ne moram sve ja da ti pricam  :P

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

 budi kreativan, ne moram sve ja da ti pricam  :P

 

 

:(

 

:D vec razmisljao o zidu/skulpturi, kad vec moram da krpim ruznu pregradu daj da uradim nesto sto ce se serovati na pinterestu :nobles:

 

stay tuned

Link to comment

:(

 

:D vec razmisljao o zidu/skulpturi, kad vec moram da krpim ruznu pregradu daj da uradim nesto sto ce se serovati na pinterestu :nobles:

 

stay tuned

a nešto vako, ako se u porodici štiva bušido kodeks

:unsure:

 

 

 

Link to comment

Mnogo ovo smireno za moj okus. Ja sam vise za neku rustiku.

pa turi između neko drvo/granje iz dunava. bar je ove godine visok vodostaj, svašta je reka nanela

Link to comment

pa turi između neko drvo/granje iz dunava. bar je ove godine visok vodostaj, svašta je reka nanela

 

Pazi, to je zicer.

 

Ako mi nista bolje ne padne na pamet to cu. Sa druge strane, privlaci mi crni zid (sa strane dnevne sobe) ofarban onom farbom za skolske table, da Kira&ja mozemo da saramo kredom do mile volje. Tu ispod isao bi kozni crni dvosed koji vec imam

 

misc.p.blackcouch.jpg

 

 

... dakle, to mi je najverovatnija opcija

Link to comment

Useljavam se u stan kao podstanar, open space, sve super, rekao sam gazdi samo da napravi jednu sobu (odeljak) da bi dete tamo spavalo u tisini, zvucno izolovano. Cetir' dana pred useljenje svratim da vidim kako teku radovi i zateknem PVC pregradu :isuse: u sred onog divnog prostora koji odjednom pocinje da lici na javni WC.

 

E sad, cime tu pregradu da vizuelno prekrijem, kojim plocama? Sta je 100% bezbedno za dete (mislim na isparenja) ?

 

За шта год да се одлучиш неки секс ти не гине :naughty: .

 

Савет шта да ставиш на ту преграду је заиста тешко дати јер без слике је тешко било шта рећи,и има још ту неких питања,да ли тај уграђени део има врата која већ постоје или се накнадно уграђују....

Што се тиче здравља гипсане плоче јесу боље.У осб плочама постоји водоотпорна смола,која се користи као везивно средство.Она углавном испари временом а врло је могуће да ћеш купити неке које стоје некоме дуже времена на лагеру па са њима нећеш ни имати проблема.

 

Што се гипасних плоча тиче ја ти не бих саветовао да их постављаш на ту пвц преграду.Опет кажем без слике не могу пуно тога да ти саветујем,али ако желиш оно право онда ради по пропису гипасни зид.Сруши ту пвц преграду,постави профиле,плоче са једне и друге стране између минерална вуна(звучни и топлотни изолатор),спроведеш каблове ако су потребни,па онда све по пропису,бандажирање,глетовање кречење.

Edited by Блок_64
Link to comment

Ma prelomio, gipsane ploce, to je kanda najmanje stetno.

 

btw. na parquetu stana iz kojeg se selim ostale su neke ogrebotine (parket je mek u pizdu materinu, od povlacenja stolice ostale su ogrebotine a da se n lak nije skinuo, dakle uleglo je drvo)

 

Sta da radim, ima li neki vosak/sredstvo za ispunu ovih kanala?

Link to comment

hobluj pa lakiraj :fantom:

 

ovde kaznjavaju RL pretnje al sam bio na ivici da ti pretim :fantom:

 

ima li jos neki smart as ili ce da se javi Covek i ponudi mi jeftino resenje?

Link to comment

Ma prelomio, gipsane ploce, to je kanda najmanje stetno.

 

btw. na parquetu stana iz kojeg se selim ostale su neke ogrebotine (parket je mek u pizdu materinu, od povlacenja stolice ostale su ogrebotine a da se n lak nije skinuo, dakle uleglo je drvo)

 

Sta da radim, ima li neki vosak/sredstvo za ispunu ovih kanala?

 

Мало је зезнуто јер скоро па не постоји јефтино решење.Постоје силикони у боји паркета,покушај да нанесеш силикон у то удубљење па када се осуши да га ишмирглаш и прелакираш.Покушај то на неком делу на коме се неће видети па ако мислиш да је добро ради даље.

Мада мој искрен савет је да га оставиш тако јер како год да урадиш разликоваће се.

Иначе то се ради пиљевином која остаје од хобловања паркета.

Edited by Блок_64
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...