Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

onda je lepljenje skuplje, neke plastike lepe metilmetakrilatni lepkovi, neke epoksidni, a neke poliuretnski lepkovi, sve zavisi koja je plastika i kako je obrađena

 

možda je najjednostavnije bison plastic, pa šta mu Bog da

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

ja kupio neki tečni metal u uradi sam, no name ruski proizvođač, dvokomponentni, za sad drži. a lepio sam neki metal za metal

Link to comment

dobro, imam mnogo kamencica da lepim na jako veliku povrsinu, to je stari lavor da u njega posadim cvece, uzecu neki u kantici/konzervi, samo, moze li takav lepak da lepi i metal za metal ili ? posto bih ja ipak da zalepim drzac za tus, nasla sam nacin gde da ga nanesem da se drzi. 

Link to comment

kad smo vec kod super lepka upravo sam ostao bez otisaka prstiju primenom istog pri sklapanju makete..A radio sam sto puta s njim pa eto. Moras biti vrlo oprezna

Edited by kapetanm
Link to comment

dobro, imam mnogo kamencica da lepim na jako veliku povrsinu, to je stari lavor da u njega posadim cvece, uzecu neki u kantici/konzervi, samo, moze li takav lepak da lepi i metal za metal ili ? posto bih ja ipak da zalepim drzac za tus, nasla sam nacin gde da ga nanesem da se drzi. 

 

Не могу да ти поставим слику али ради се о овом производу.

 

http://www.bolago-m.rs/bison-motaz-kit

 

Битно је да пре почетка лепљења прочиташ упуство за употребу.

Постоје слични лепкови од других произвођача који ти могу завршити посао,али од овог бољи нема.

Edited by Блок_64
Link to comment

kad smo vec kod super lepka upravo sam ostao bez otisaka prstiju primenom istog pri sklapanju makete..A radio sam sto puta s njim pa eto. Moras biti vrlo oprezna

 

A što koristiš super lepak za makete?  :blink: Kada god sam morao da lepim ili bojim nešto baš sitno oblačio sam hirurške rukavice. 

Link to comment

Nesto mi se jako cudno dsilo sa strujom.

 

Nestala je u celoj kuci a glimerica pokazuje napon na obe rupe.

 

Vrisnuo osigurac il neki problem sa nulom?

Link to comment

odma zovi elektricara. Jesu u zgradi ili kuci? Moguce je da je lose odradjeno nulovanje#&153tm

 

 

imas zivu struju ne zezaj se, mizda kaci kadu, sporet, slavinu

Edited by kapetanm
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...