Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

E ako ti je Namenski izdominirao izlomismo se ovde a ti zezas.

 

ukoliko bih dominaciju pojasnila navodeci kao sredstvo viktimizaciju unutar postovane grupe sa stanovista psihologije, bila bih jos i kaznjena za vredjanje, verovatno.

 

Zezala nisam, a posto mi je trulo da svakog jedinstvenog ponaosob prijavljujem, napisacu ovde da molim da se ove optuzbe da trolujem sankcionisu. Nisu moji postovi zavredili takvu reakciju, ovde se tolerise mnogo vise od cetovanja i iznosenja raspolozenja, pa se ne reaguje na takav nacin. 

Link to comment

Moze kontak od majstora za ves masinu. Gorenje ako to ima veze. Razlozi: Poslednjih par pranja ne zavrsi normalno beli ves, vec trepcu sve tri lampice umesto jedna.. Zena kaze da ne iscedi dobro ves. A nocas izaslo dosta vode tokom pranja. Do sada je radila normalno... Hvala dobri ljudi :)

Link to comment

Da joj ne treba samo čišćenje filtera?

 

Kod mene je to bio slucaj kad mi se zena pozalila da je ves previse mokar posle zavrsetka pranja...

Link to comment

sto? to je ono plasticno malo na dnu masine. nije ti potrebna nikakva posebna vestina ili alat za to

a vrlo je cesto tu uzrok zbog kog voda ostaje u masini

Edited by pbg12345
Link to comment

Klujcni mi je problem sto sve lampice cudno trecu na kraju. Voleo bih ipak da neko strucan dodje i da pogleda.

 

raspored lampica obično govori koji je kvar, tako da lepo uzmeš uputstvo pa vidiš šta je i da li je za majstora

 

 

treba mi lepak koji ce da drzi kamen na plastici, ali i metal, koji da kupim?

 

prvo probaj super lepak

Link to comment

Imaš taj isti ali u gelu (mislim da je Loctite PowerGel), drži provereno sve za sve.

Jedini problem je što u tubici ima lepka za tri kamenčića, ako ti treba da lepiš nešto veliko, onda nije najekonomičnije rešenje, pa vidi po farbarama neki dvokomponentni epoksi...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...