Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

Da, malo sam searchovao termine, tesari krovopokrivači su korisnici, i uglovi se uglavnom poklapaju sa ovima dole na slici :)

 

WSC2011-Valley-1.jpg

 

o cemu se radi...

Ahahh, kako si se setio ovoga jbt :lol:

Link to comment

dobio sam "sport dog" koji ne radi. moguće je da je samo baterija otišla. je' zna neko nekog za ovo?

pozadi piše sve ovo:

N13506

IC:2721A-3001216

FCC PART 95

MOD: SDT00-13857

niko ne zna nikog za ovo?

Link to comment

neko mi je odvalio ono metalno sto drzi tus da ne moram ja da ga drzim. glavna potpora jos stoji u zidu, samo je onaj deo koji se suzava da tus u njega legne otpao. ne mogu to da busim, moze li neki lepak da posluzi i koji? hitno je? a isto, od kada je nestala voda, slavina nad kadom i tus nece da puste toplu vodu, dok ostale slavine hoce... do danas su hteli bar malo, sad nece uopste :'( sta da radim?

Edited by Ankaa
Link to comment

treba mi "majstor" koji je spreman da (za nadoknadnu, naravno) isece brsljen sa jedno 4,5 velikih topola na javnoj povrsini ispred moje zgrade.  zelenilo kaze da nije nadlezno, opstinu naravno zabole, a ja bih nekako da probam da ucinim sve sto mogu da ta stabla pozive jos neko vreme.  znate nekog ko bi mogao da pomogne?

Link to comment

Kupi nov drzac tusa to je jeftino. I proveri ventile za toplu vodu

gde se to kupuje i jos vaznije: kako se namesta? 

treba mi "majstor" koji je spreman da (za nadoknadnu, naravno) isece brsljen sa jedno 4,5 velikih topola na javnoj povrsini ispred moje zgrade.  zelenilo kaze da nije nadlezno, opstinu naravno zabole, a ja bih nekako da probam da ucinim sve sto mogu da ta stabla pozive jos neko vreme.  znate nekog ko bi mogao da pomogne?

pa sta ce ti majstor, iseci ih kod korenja i svuci sa stabla :) ili, mogu ja :D

Edited by Ankaa
Link to comment

gde se to kupuje i jos vaznije: kako se namesta?

:D

imas u svakoj radnji sanitarija, cak i u velikim megamarketima. Postoji ulozak kod nekih koji se usrafi pa nakaci telo zavisi od modela. Busi se zid za srafove burgijama koje mogu proci kroz plocice i to je to

https://www.google.rs/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.svezakupatilo.rs/proizvodi.php%3Fg%3D7%26pg%3D61&ved=0ahUKEwiIw9KrnqLLAhVFCCwKHemyBzEQFggdMAI&usg=AFQjCNH_QPQb7yiTDy7qkd1yiUa2ewEehg&sig2=F4Pzchj0t-JMnlcntDVOlA

Edited by kapetanm
Link to comment

imas u svakoj radnji sanitarija, cak i u velikim megamarketima. Postoji ulozak kod nekih koji se usrafi pa nakaci telo zavisi od modela. Busi se zid za srafove burgijama koje mogu proci kroz plocice i to je to

https://www.google.rs/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.svezakupatilo.rs/proizvodi.php%3Fg%3D7%26pg%3D61&ved=0ahUKEwiIw9KrnqLLAhVFCCwKHemyBzEQFggdMAI&usg=AFQjCNH_QPQb7yiTDy7qkd1yiUa2ewEehg&sig2=F4Pzchj0t-JMnlcntDVOlA

pa je l' moze nekako bez busenja? :/ da ipak ja to nekako zalepim...

ne smem to da busim ja. 

hvala za link, sad znam kako se to kaze :D 

ovo je otpalo, a ono se nastavlja na metal koji stoji u plocicama i dalje 

2627661-0.jpg

Edited by Ankaa
Link to comment

Neće držati bez bušenja.

 

Da li u onome što je ostalo na pločicama ima šraf?

 

Ako ima, odšrafi, istu rupu i tipl ćeš moći da iskoristiš da u nju ušrafiš novi nosač. Ne moraš ništa da bušiš. Stari, polomljeni nosač ponesi u radnju i traži takav ili sličan nosač koji ćeš ušrafiti na mesto starog.

Link to comment

Nema! Uzas! To je bilo zavrnuto kao flasa i cep i na jednom delu unutra je parce metala, ali, sada je to parce otislo u dva dela, jedan je ostao na nosacu, drugi na odvaljenom delu i to se odvojilo da bude nepravilnog oblika... Sta sad da radim? Ne vidim nacin da se ceo nosac skine iz zida osim da se busi. Je l' bas mora? Svaki dan vec mesecima mi se nesto kvari po kuci, slavina se pokvari pet minuta nakon sto se druga popravi hahahaha

Edited by Ankaa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...