Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

Ko zna dobrog stolara u Bgd, koji radi namestaj od punog drveta? Hocu da mi uradi 2 stolice po uzoru na onu koju bih mu dala na uvid ili nek nosi u radionicu dok ne zavrsi posao.

Sad ću ti poslati na PM facebok stranicu majstora koji od drveta pravi  razni reporo za hobiste . Odličan je majstor al to radi jer kaže nema  posla za nešto ozbiljnije. Računaj i da nije jeftin :)

Plus  stranicu stolara koji radi sa svim materijalima, ima i radnjicu prodavnicu U Makedonskoj.

Ja  ponešto naručujem od njih za hobi al  sam se prebacila kod majstora u Kraljevu  zbog cene a i što je majsto laf jedan . Stavi fotku stolice pa ti mogu reći otprilike   da li on može to da uradi,

Link to comment

Koliko se kreće gletovanje+krečenje po kvm? Beograd.

 

 

poslato sa WC šolje by BVK

 

Нећу да ти кажем :naughty: .

 

Послаћу ти првиатну поруку.

Link to comment

Lepe profesije :lolol:

 

drzavni cinovnik, bankarski sluzbenik, advokat, lekar i slicne profesije :nobles:

 

moze i oficir ali u kraljevini su oficiri morali da dobuju dozvolu za sklapanje braka od ministarstva vojnog, sklapanje braka bez dozvolje minoistarstva moglo je da dovede i do izbacivanja iz vojne sluzbe

Link to comment

majstori, kolko bi para koštalo da se napravi šank da uz njega idu četiri barske stolice i tako da svako s te stolice može fino staviti tanjir ispred sebe? eto tih dimenzija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...