Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

ma da je samo malo duze parcence ebo bi mu ja kevu. al ovako sa max 3mm mi je nepotrebno testiranje sujete. :)inace, bloce, koliko sam shvatio lepkovi su tvoj fah? ocekuj obimniju prepisku i cesce druzenje kada prodje zima.:)

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

Нема на чему.И ја сам мислио да не знам да лемим а онда сам пробао и видео да знам :0.6:
- Мујо, умеш ли да свираш клавир?- Откуд знам, можда и умем, још нисам пробао.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Jel zna neko okvirne cene za gletovanje?
Право је време да сада то радиш јер вероватно јефтиније нећеш проћи него у овом периоду,нема посла па сви спуштају цене али наравно битан је и квалитет.Ако ти требају бројеви телефона добрих и проверених мајстора могу да ти дам број на пвт.
Link to comment
Jel zna neko okvirne cene za gletovanje?
Mislim da je u BG "postavljena" cena 2-3 evra.I da to moraju da budu dobri majstori.Mnogi vikend-moleri ni neće to da rade, a u stvari ne umeju!send from WC šolja by BVK
Link to comment

Ја сам летос плаћао 1€ по квадрату, јако задовољан квалитетом. Тип је нешто причао како ће да донесе машину да то још ишмиргла, а онда као није хтео да се смара да је диже на спрат него је то све уредно руком поравнао, у стилу "не може ни комарац по овом да иде, склизне". Можда и није најбржи, око 270 квадрата зида/таванице је радио отприлике десет дана, уз редован посао & никад недељом, ал' тад се више ни ја нисам журио па ми је одговарало. Јес да је из Зрењанина, ал' можда би одговарало и теби, знам да је са екипом радио нешто и око Београда (али не глетовање, то ради сам). Јав'се приватно ако те занима.

Link to comment
zna blok :)zezam se, zavisi za koju farbu, recimo ruke za poludisperziju od 0,6 do 0,8, a za akrilne farbe od 1,5 pa i do 3€
koliko bi bilo sa krečenjem poludisperzijom? samo zidovi, visina 2.4m. treba ćeri.
Link to comment

Misteriju jednu imam oko bojlera i tople vode. Dakle, da li se netko susreo sa ovim sindromom - kako se odvrće pipa voda sve jače teče, ali onda u jednom trenutku pritisak na pipi padne, kao i otpor odrvrtanju, i takav slabačak ostaje do kraja. Kvar je negdje između ventila na ulazu u bojler (koji je u redu - pritisak iz cijevi je dobar i nepromjenjiv, ventil na samom ulazu u bojler je promijenjen bez rezultata), i izlazne cijevi iz bojlera. Samo ne znam(o) kakav.Bojler je očišćen od blata i kamenca, i to je počelo poslije toga.Obadvije pipe, umivaonik i kada pokazuju isti simptom, samo je izraženiji na kadi jer je pipa šira, a i cijevi pa je pad pritiska vrlo očit. Help?* Gdje je greška?

Link to comment
pomoz bog, majstori!koje je vase cenjeno misljenje o tome sto mi perilica ne uvlaci omeksivac?blagodarim!
Moze da bude da je do creva da je zapuseno, sto jeobicno slucaj.A moze da bude ako ima neka elektronika koja treba da "okine" pustanje....Obicno nije lose probati da poteras jednu turu na prazno.Mozes cak u sve te pregrade i vodu da sipas pa da vidis ako malo povuce onda je zapuseno...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...