Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

čovek kaže da "knauf gleda vani" a posle kaže da "ima zida ali nema izolacije". baš me zanima kako to izgleda. 'ajde čoveče objasni natenane sa više rečenica. zanimljivo je, bez šale.

Link to comment

mire, ili neko ko možda znaŠta da radim kad mi stalno "crkava" sijalica (halogena) na jednom grlu kod lustera sa dva grla? Izdrži četiri pet dana i gotovo.Isto mi se dešavalo i na "običnom" lusteru sa pet grla, na samo jednom grlu je sijalica radila normalno. Gazda nije bio zainteresovan da nešto dira - jer, eto, ta jedna radi i ja kupim taj luster sa halogenim sijalicama i kupim onaj pekidač sa potenciometrom "na okretanje", ali ni to eto ne pomaže. I još jedno pitanjce da li ono svetlo u prekidaču sa potenciometrom treba da sija kad je isključeno svetlo.

Link to comment

'bem li ga, široka priča u principu, svi lusteri, ali do jednog, su kineski, e sad, ako je grlo loše, ono njaka sijalicuuzmi neku besnu "osram", pa vidi šta će bitijbg, kod nas je sve do uvoznika, kada nabavljaju, pitaju "dobar dan, šta je najjeftinije?", pa adekvatno i stiže kod nastako da cena zamene kurtonskih grla dobrim, o sijalicama da ne pričam, zna da prevaziđe cenu gotovog lusterainače, signalna lampica svetli baš zato da je nađeš u mraku kada je sve ugašeno ;)edit: brzanje, telefon, slova

Edited by mire
Link to comment

Ma vrlo jednostavno. Nisu stavili stiropor iza knaufa. Da li odmah da secem knauf i ubacujem stiropor, ili da cekam do marta za to? Ako cekam do marta, ima li neko prosto izolaciono resenje do tad.

jbt, kao da je kućica na drvetuza 17 godina drndanja sa gipsom ne sretoh takav slučaj
Link to comment
u ovom slučaju misli na pločedrugi "knauf" je ispunatreći može biti svašta
Мислим да ћемо ову загонетку пренети у следећу годину, нешто као врло задоцнели порођај.Имам пар идеја шта би могао да уради без скидања гипса, ал' нисам сигуран да ли је гипс, испуна или свашта, а и не одговарам на поруке писане на енгрпском, тако да... ако неће водебеле да помогне, не могу ни ја њему.
Link to comment

Dragi forumasi, Od pre nekoliko minuta sam ponosni vlasnik ovoga:KENEDI-VELIKI-KOLEKCIONARSKI-TANJIR_slika_O_12312557.jpgProblem je u tome sto pozadi ne postoji ona kukica za kacenje o zid. Mislio sam da uzmem obicno kanapce i bogato oblepim i prekrijem silikonskim lepkom, izgled je zaista nebitan. Da li ce silikon drzati, ili da trazim nesto drugo?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...