Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

ne sekiram se..vidim ja da tu niko nema ništa konkretno da prigovori nego samo mlate praznu slamu i sve se više upetljavaju u kučinu :lol:a ja meni imam nove stolice,pošto su stare bile grozomorne,što je i najvažnije moliću lepo -_-
ako slatka, uzdravlju da ih sedish i da imash da promenish opet kad ti dune! :D
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

ne valja ti to nista simovicu..a gde su roza,grimizna.cijan,bez,karmin,kestenjasta,boja breskve,burgundi,bronzana,zlatna,indigo,kajsija,kaki,kobaltno plava,koralna,krem,lila,limunzuta,maslinasta,oker,prusko plava,boja zita,azurna,sedefasta,senf,siva,smedja,srebrna,staro zlato,ultramarin,ciklama, i fuksija?

Link to comment
ne valja ti to nista simovicu..a gde su roza,grimizna.cijan,bez,karmin,kestenjasta,boja breskve,burgundi,bronzana,zlatna,indigo,kajsija,kaki,kobaltno plava,koralna,krem,lila,limunzuta,maslinasta,oker,prusko plava,boja zita,azurna,sedefasta,senf,siva,smedja,srebrna,staro zlato,ultramarin,ciklama, i fuksija?
To sve ne postoji ;-) Još ćeš da kažeš da su crna siva i belo boje?Poslato sa WC šolje by BVK
Link to comment
ne valja ti to nista simovicu..a gde su roza,grimizna.cijan,bez,karmin,kestenjasta,boja breskve,burgundi,bronzana,zlatna,indigo,kajsija,kaki,kobaltno plava,koralna,krem,lila,limunzuta,maslinasta,oker,prusko plava,boja zita,azurna,sedefasta,senf,siva,smedja,srebrna,staro zlato,ultramarin,ciklama, i fuksija?
[y hromozom]Karmin je valjda šminka za usne, toga ima u svim bojama... Breskva i kajsija su vrste voća, plod obično ima dve izražene boje (različite nijanse žute i crvene) i čitavu paletu narandžastih nijansi na prelazu uzmeđu žute i crvene površine... Plod kestena ima onaj svetliji deo i onaj drugi tamniji... Senf je senf, krem je širok pojam... Hoću da kažem da je trula višnja voće, a ne boja <_< [/y hromozom]
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...