Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Bušiš metal? Ja sam isto imao problema sa bušenjem metala, ali sam burgije već imao neke pa ne znam da li su te skuplje stvarno bolje.Sa druge strane, 130 dinara nije velika para pa bih ja definitivno probao neku od tih.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

@simovićušto?šta fali?jest da bilo bolje da je malo kontrastije al jbga,tada kad sam kupovala materijal imala sam jaakooo tajt budžet pa sam kupila najčvršći materijal u radnji na kilo gde i nije bio neki izbor,a oni pravi tapetarski materijali su bili preskupi :(ma nije uopšte loše..pogle stari kakav je bio,ovo je super

Edited by ivy
Link to comment
moje iskustvo sa burgijama govori da su najbolje najskuplje :genije:, te od 50ak dindži eventualno mogu da buše neko meko drvo, ili plastelinpošto ne burgijam često otvorio™ sam se za onaj bosch-ov komplet i mirna bačka
Ово је део пројекта "немамо више таван, сад ће да се зове спрат", фаза "доста смо се пентрали на лотру, мораћемо и то степениште да направимо". Биће 16 степеника, дакле 32 комада тих ел профила да причврстим газишта, по 4 рупе свако, 128 рупа. Комплетирао отприлике 60 рупа досад... а после тога чисто смуљамрж да ћу имати толико да бушим метал.
Bušiš metal? Ja sam isto imao problema sa bušenjem metala, ali sam burgije već imao neke pa ne znam da li su te skuplje stvarno bolje.Sa druge strane, 130 dinara nije velika para pa bih ja definitivno probao neku od tih.
Зато сам и питао овде, да видим да ли је неко већ пробао, да не испадне да кошта двоструко а траје 20% дуже. Није ми толико за лову него за живце, попиздитис ми шкоди лепоти.
Link to comment
boje se nikako ne slažu, takvu kombinaciju sam jedino viđao u vlaškom krajunijansa žute, zelene ........
ti mene zezaš..kakav vlaški kraj?šta pričaš? Edited by ivy
Link to comment
ti mene zezaš..kakav vlaški kraj?šta pričaš?
Ма мани њега, ко зна какве боје њему годе.Мени једино не лежи боја плочица спрам овог, ал' нешто контам да та столица и не дође баш ту.
Link to comment

pa one su i bile narandžaste kad su bile nove,pre 30+ god samo je bila malo svetlija boja,a sad sam ih ofarbala u najsličniju koju sam našla,iovako sam ih šmirgala ko budala i farbala 2nedelje još mi je falilo da menjam boju koja možda ne bi pokrila staru koju nisam mogla baš detaljno da skinem..a i sto je narandžast jer su,jel u kompletu..i nije lepo što me zezaju :(

Edited by ivy
Link to comment

ivice, neb se ja sekirala. y hromozom koji kritikuje boje, ajte molim vas. to ko moj hemichar, mesecima smo se chudili sto mu je chudan ph, dok nismo skapirali da ga gadja na lakmus. mislim, vishe je plavlje a manje je zelenije :isuse:izuzeci da se ne uvrede. niko da se ne uvredi, tojes :D

Link to comment
izučavao sam boje, kao fizičku osobinu svetlosti, u školia imam i pisani materijal o istom-_-
U skladu sa topicom imas li "Majstorsko Pismo" ;) by R.Vladic recimo....
Link to comment

of korsa boju su izučavali mrski neprijatelji čak i pisali knjige o tome, bilo je problema u čitanju al sam uhvatio 1(™) srž. sreća te su preovladale slike(ful kolor, kunsdruk)

Link to comment

ne sekiram se..vidim ja da tu niko nema ništa konkretno da prigovori nego samo mlate praznu slamu i sve se više upetljavaju u kučinu :lol: a ja meni imam nove stolice,pošto su stare bile grozomorne,što je i najvažnije moliću lepo -_-

Edited by ivy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...