Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Svaka cast!Ali...Nadam se da mu nisi platio punu cenu ;)
Majstor je tastov poznanik. Hteo je prvo da radi kondor, ali sam nekako uspeo da ga odgovorim. Za premaze je bio u fazonu "to možeš sam", što je potpuno tačno, ali hteo da on nadgleda da bih bio siguran da je sve ok. Bio je plaćen rakijicom koju je popio sa tastom. :lolol:A stvarno je glupost namazati hidroizolaciju. Naročito ovu dvokomponenntnu gde još dobiješ i tečnost. Sipaš u kofu, izmešaš i mažeš.Samo malo treba paziti na uglovima i "prodorima" (odovodi od wc šolje, centralni sifon, odvod od tuša/kade) gde se stavlja izolaciona traka.
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

  • 2 weeks later...

Renoviranje kupatila se razvuklo kao žvaka zbog problema sa majstrorima, tj. prevashodno sa keramičarom. :fur:Sada izgleda otprilike kao na drugoj fotki.IMG_2668.JPGIMG_2720.JPG

Link to comment
uvek možeš da staviš one perle kao u žikinoj dinastijiit is so eighties ;)
a shto da ne? :unsure:dobre perle bi mogle da daju sasvim kul reshenje, samo bi bilo neshto vishe majanja oko perli, mozda i sastavljanje 2-3 nechega raznorodnog :Dedip. meni djavo ne bi dao da kupim gotov proizvod. a taj mi sedi na ramenu i neprekidno baje li baje <_< Edited by thermal bug
Link to comment
Renoviranje kupatila se razvuklo kao žvaka zbog problema sa majstrorima, tj. prevashodno sa keramičarom. :fur:Sada izgleda otprilike kao na drugoj fotki.
Ау, који дежа ви... и ја сам тако једно купатило довео до стања као на првој слици. С тим што сам на делу зида имао огледалске плочице (па префарбане), а на остатку обичне (па делом пресвучене пластиком). А за керамику, снашли смо се сами. Купили секач за плочице, обичан аматерски, клешта за крцкање плочица (добро дође за она места око цеви) а тоцило смо већ имали (да се скине још оно пола милиметра а да буде равно). Једини зајеб је био што нисмо ставили неку поњаву на врата, па је спаваћа соба била пуна фине беле прашине :челоклеп:.
Link to comment
a shto da ne? :unsure:dobre perle bi mogle da daju sasvim kul reshenje, samo bi bilo neshto vishe majanja oko perli, mozda i sastavljanje 2-3 nechega raznorodnog :Dedip. meni djavo ne bi dao da kupim gotov proizvod. a taj mi sedi na ramenu i neprekidno baje li baje <_<
Mislim da gazdarica oće da zadihtuje kujnu u zimskom periodu.Btw , verovatno ću morati onu gvožđuriju iz kekende da "prepecam" na "izdvojenom stražarskom mestu" teško će to da prođe na domaćem terenu!Poslato sa WC šolje by BVK
Link to comment
Mislim da gazdarica oće da zadihtuje kujnu u zimskom periodu.Btw , verovatno ću morati onu gvožđuriju iz kekende da "prepecam" na "izdvojenom stražarskom mestu" teško će to da prođe na domaćem terenu!Poslato sa WC šolje by BVK
:lolol:pa jeste, da sam bila vishe konzervativna kod odnosa kujne i resto prostora, neb sad ovu pilecu supu isterivala odasvud :lolol:
Link to comment
Једини зајеб је био што нисмо ставили неку поњаву на врата, па је спаваћа соба била пуна фине беле прашине :челоклеп:.
Ja kada sam razbijao pločice zatvorio sam vrata od kupatila pa se prašina nije širila po stanu.Ali, zato su majstori posebna sorta. Vodoinstalater, kao i svaki prosečan Srbin, boluje od promaje. Pa je zato zatvarao prozor, a otvarao vrata. I posle njegovog posla ceo stan je bio u prašini.
Link to comment
Renoviranje kupatila se razvuklo kao žvaka zbog problema sa majstrorima, tj. prevashodno sa keramičarom. :fur:Sada izgleda otprilike kao na drugoj fotki.IMG_2668.JPGIMG_2720.JPG
O pa fino...jel bilo gundjanja za izolaciju?-Ko vam je ovo radio, ne mogu ja da lepim na ovo....Inace meni do jaja ovo za tus kada nema kade nego samo plocice , naravno to sto ja volim nema veze kako sam kod sebe uradio ;)
Link to comment
malopre bio u totalno sirovom dupleksu, petosoban, 105 kvmza "ključ u ruke"eto meni vežbe, biće naprdivanja ovde...
Budzet?Mali, dovoljan, neogranicen?Uh da neogranicen budzet ne postoji ;)
Link to comment
O pa fino...jel bilo gundjanja za izolaciju?-Ko vam je ovo radio, ne mogu ja da lepim na ovo....Inace meni do jaja ovo za tus kada nema kade nego samo plocice , naravno to sto ja volim nema veze kako sam kod sebe uradio jer je gospodja Pembleton htela drugu varijantu -_-
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...