Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Grohe, samo meni neke koje sam gledao nisu izgledale bolje koliko su bile skuplje.U svakom slučaju grohe su lepše ali meni nije bilo bitnoPoslato sa WC šolje by BVK

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    545

  • Блок_64

    502

  • kud u maglu Simoviću

    410

Veljo jesi li uyimao novi prozor? Jesi li uzimao nešto posebno ili si uzeo prvi koji si našao?Imam ponudu za Thyssen PVC prozor 60x60. Cena sa ugradnjom 65€.

Link to comment

Znam da ima milion proizvođača PVC stolarije. I pretpostavljam da tu nema mnogo šta da se pogreši što se tiče kavliteta i mnogo uštedi na ceni, ali rekoh da pitam da bih bio siguran.Kupatilo napreduje planiranim tempom. Mislim da će sve biti gotovo početkom sledeće nedelje.Osim tuš kabine. To večeras naručujemo i treba da čekamo dve nedelje.

Link to comment
a pa dobro, poshto vidish kako sam i ja efikasna :lolol:upit je poslat drugu dedi, nadamo se (nekom) odgovoru, u vezi s tim njegovim pajtosom, ili nekom alternativnom, pa kako nam padne ^_^(chim dodje jesen, ja pochinjem da pravim kujnu, kako bih novu godinu i sve pripadajuce bozice umesila u novoj kujni. otad je proshlo 5 godina <_<)
Ej sazno za nekkog u Bezanijskoj 47, idem do njega ovijeh dana.Snimicu situaciju pa se javljam ako jos nekom treba co'ek :)
Link to comment
Veljo jesi li uyimao novi prozor? Jesi li uzimao nešto posebno ili si uzeo prvi koji si našao?Imam ponudu za Thyssen PVC prozor 60x60. Cena sa ugradnjom 65€.
Ja sam ima 3u1 kombinaciju.Komplet stolarija, odnosenje i zidanje posle...mogu da ti posaljem ponudu koju sam dobio...i platio ;)
Link to comment

Treba mi samo prozor. Ostatak stolarije (tj. kupatilski nameštaj ako si na to mislio) radimo mahom sami.Ali može neki kontakt na pp čisto da uporedim ponude.

Link to comment
Juče i danas radio hidroizolaciju. Majstor je nadgledao a ja mazao.Još malo pa ću znati sve poslove oko kupatila sam da radim.
Svaka cast!Ali...Nadam se da mu nisi platio punu cenu ;)
Link to comment
Ej sazno za nekkog u Bezanijskoj 47, idem do njega ovijeh dana.Snimicu situaciju pa se javljam ako jos nekom treba co'ek :)
u januaru ste rekli bice pare u aprilu otad je proshlo chetri godine ^_^mislim da je to taj. mada deda misli da on ne radi vishe. ili ne radi trenutno. mada, ako treba samo da ti oglodje daske, a ne da ti pravi kucu. moguce je da oce.ako je to taj. vidi, bash me interesuje... Edited by thermal bug
Link to comment
Ej sazno za nekkog u Bezanijskoj 47, idem do njega ovijeh dana.Snimicu situaciju pa se javljam ako jos nekom treba co'ek :)
Ne znam da li to stolar resava...Ajde ako neko moze da me posavetujeKad smo se uselili vrata od kuhinje su bila onako losa, s polomljenim staklom, u celoj onoj frci sam ih izbacio napolje.E sad bi gospoja vrata nazad.Ostali su oni "patrljci" od sarki na ragastovu.Koliko bi me mogla kostati vrata i stolar da sve to namesti, tj. verovatno bi morala da se rade neka vrata "po meri" posto smo stavili plocice pa ni pod nije isti...
Link to comment
uvek možeš da staviš one perle kao u žikinoj dinastijiit is so eighties ;)
Ili one "uspravne venecijanere" kao po kancelarijama sa velikim prozorima ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...