Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

anyhoo, aguero izjavio da ostaje u spaniji, ali da ne zeli da ide u real. nije tesko pogoditi gdje ide...
Pa, pošto je Barsa praktično završila posao sa Rosijem, ne bih to stavio u kategoriju "100%"... Kapiram da će Krkić verovatno da ide, ali Rosi i Aguero da dođu, to bi svakako značilo da će neko često da greje klupu, a sumnjam da je bilo ko od Barsinih napadača spreman na tako nešto.
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

ok, I stand corrected, Villa je zbog godina los primer... moja poenta je da bih te pare pre potrosio na Cavanija ili Alexisa Sancheza npr. koji su i bolji i perspektivniji igraci od Kuna...
i ja bih :)da se razumijemo, slazem se da je 45 miliona puno za njega. iskreno, malo je igraca uopste koji toliko vrijede sto se mene tice, ali to je vec druga tema.. al prosto kazem, kakve se cijene nabijaju za razne igrace, nije mi nelogicno da je i aguerova cijena tolika.
Pa, pošto je Barsa praktično završila posao sa Rosijem, ne bih to stavio u kategoriju "100%"... Kapiram da će Krkić verovatno da ide, ali Rosi i Aguero da dođu, to bi svakako značilo da će neko često da greje klupu, a sumnjam da je bilo ko od Barsinih napadača spreman na tako nešto.
nisam znao da je gotovo sa rossijem. doduse, svasta tu josh moze biti, pominju se i rossi i sanchez i sad evo aguero. slazem se, doci ce jedan od njih
Link to comment

Aguero je godinu dana mladji od Mesija. A vec poslednjih par godina je redovan starter u Atletiku. Po svim parametrima je veci potencijal od Teveza. Mislim da mu je vreme da promeni klub, jer je ocigledno da u Atletiku ne postoji organizovanost koja bi podigla igru na visi nivo, pa samim tim i Aguero stagnira i vise nije "medijski jak" kao sto je bio. Jos jedno poredjenje sa Tevezom, on je u Aguerovim godinama igrao jos uvek u Boki, pa otisao u Korintijans da bi dosao u osrednji Vest Hem(mada se tu verovatno i nije pitao mnogo), da bi tek sa oko 25 godina presao u ova dva najodvratnija engleska tima.

Edited by casperbgd
Link to comment

A i ne izgleda da Aguero ima problema u glavi, kao siroti Tevez koji svake godine kuka na svoju kletu sudbinu sto mu je odredila da zaradjuje milione igracuji fudbal, daleko od rodne grude. Covek je sa 27-8 godina vise puta najaviljivao moguce povlacenje iz fudbala nego Maldini sa 38.

Link to comment

Nije loš, ali nije ni previše dobar. Ghana ima dosta boljih veznjaka od njega, bar po meni. Zavisno od uloge koju mu namenjuju i cene transfera može se odrediti koliko bi to trebalo da bude dobar deal.

Link to comment

roma je izgleda uzela erika lamelu iz riveracity navodno nudi kolarova i pare fiorentini za vargasajuve nakon pirla doveo i zieglera. planiraju i neku zvijezdu u napadu - teveza, aguera, benzemu ili dzeka. mada prije da ce zavrsiti sa maxi lopezom ili gillardinom

Link to comment

Chelsea bi Van Der Wiela iz Ajaxa za skromnih 9 miliona, a da najure Bosingwu i Ferreiru. Ne znam da li bi VdW izbacio Ivanovića iz postave, valjda zavisi i od trenera...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...