Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Ух то им је добар потез, гледао тог Јансена неколико пута у њиховој лиги, прилично доминантан играч.

Link to comment

daleko od toga da je balvan ali je prilicno precenjen, imho, s obzirom da se godinama pominje da bi mogao da ode iz Madrida za 40-50 mil evra... decko, bratbratu, vredi 15-ak miliona u vrh glave... da, i Carlitos je igracina za njega...

Link to comment

ih, kakvi su igraci zimus placani po 20 miliona i vise, atletico bi mogao na agueru da uzme 80

Link to comment

Jedna losa sezona Atletika i odmah je Aguero balvan i precenjen. Jedna solidna polusezona Njukasla i Kerol je kralj fudbala.edit: I onaj balvan Forlan, al' ga kenjalo na SP, nezapamceno.

Edited by casperbgd
Link to comment

Za Forlana objektivno postoji realna mogucnost da partije sa SP-a nece ponoviti, ali svako podcenjivanje Aguera je smesno. Perspektivniji napadac tesko da postoji.

Link to comment

@ Casper: vrati se par postova unazad i procitaj polako ono sto sam napisao, mozda shvatis sustinu...ako nisi skontao ponovicu: Aguero je precenjen u smislu da nije na nivou Teveza, Ville i slicnih igraca, a cena mu je otprilike ista...a ubacivanje Forlana (majstora fudbala i jednog od meni gotivnijih igraca) i Carrolla (ciji transfer ne vredi komentarisati) u ovu diskusiju je smesno, najblaze receno...@ kralj: perspektivan je vec 5 godina... da ne bih bio pogresno shvacen, Aguero je svakako dobar igrac ali NIJE u rangu najboljih napadaca, just my opinion and point...

Edited by Sundance Kid
Link to comment

aguero je i znacajno mladji od teveza i ville. a tevez uz to ima i istoriji problematicnog ponasanja [mozda ne skandaloznog, ali cini mi se da mu je svaki klub u kojem je bio vrlo brzo dosadio i da je vrlo brzo trazio da ide negdje drugo]. kad smo kod njega, pominje se povratak u bocu, mada nesto sumnjam da je to realno.anyhoo, aguero izjavio da ostaje u spaniji, ali da ne zeli da ide u real. nije tesko pogoditi gdje ide...

Link to comment

ok, I stand corrected, Villa je zbog godina los primer... moja poenta je da bih te pare pre potrosio na Cavanija ili Alexisa Sancheza npr. koji su i bolji i perspektivniji igraci od Kuna...

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...