Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

sanchez je strasan igrac. voli malo da se zaigra, ali svejedno, odlican je. s tim sto mislim da ga udinese cijeni nekih 30 miliona
ako je bas toliko strasan, Vilja je nagrabusio, posto je Gvardiolina ljubav prema Pedru __ (kako da oborim 8?¿)
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Pedro je zreo da popase klupu ako dodje Sancez. Sancez nije za spica, pogotovo ne umesto Vilje. Mada, meni bi i Afelaj igrao umesto Pedra. S obzirom da je Kerol kupljen za 30, a Tores za 50, Sancez lagano vredi 80.

Link to comment

Treba im neko definitivno, tim je vrlo plitak. Imali su srece da se prakticno niko od startnih ofanzivnih igraca nije povredio ove godine.

Link to comment

Sancez za Barsu? :lol:To je igrac za Sitije i tako neke engleske klubove koji su spremni da puknu velike pare na macku u dzaku.Imaju ovi Afelaja da uleti kad se neko napred povrijedi, a doveli su ga za 3mil.

Link to comment
Sahin potvrdjen u Realu. Milan doveo Taiwa i Mexesa.
Navodno dolaze i dvojica iz Cagliarija, Marchetti i Lazzari. Mexes će uvećati ionako respektabilnu šabansku koloniju u Milanellu.Sancheza ganjaju oba mančesterska kluba.
Koji Altintop? :unsure:To neka zajebancija?
Ako je Hamit u pitanju, Real će napraviti dobar posao. Altintop je koristan igrač, upotrebljiv u veznom redu i na desnom beku. Edited by ArleKino
Link to comment

Meni je Hamit potpuno nezainteresovan za fudbal. A steta jer zna da igra fudbal. Dovoljno je reci da on nije uspeo da se izbori za neku ozbiljniju minutazu uz Riberija i Robena koji su povredjeni 250 dana godisnje.

Link to comment

Altintop def. u Realu. Jbt ima li jos koji Turak da predje u RM... :unsure: Turkish Airlines u najavi raskida ugovor sa Barsom i prelazi u Madrid.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...