Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Remont ide bolje nego sto sam ocekivao. Ganso ima perspektive da postane vrlo opak igrac, a poceli su i da zamenjuju dede u ekipi. Ne znam samo sto ce im Roben.
Ganso ima jedan problem, sklon je povredama, jer ga često lome. Veznom redu je i dalje potreban remont. Boateng (potpisali ga za stalno), Flamini i Emanuelson (malo mi je njegovo dovođenje zimus nelogično, no dobro) su po meni jedini sigurni i recimo Merkel, mada je premlad da bi bio backup Gansu, ako ga dovedu. Pirlu, Ambrosiniju, Seedorfu i van Bommelu ističe ugovor i ispali bi pametni ako im ne produže ugovore. Jedino Gattuso ima ugovor još godinu dana, ali njega mogu da tapnu Rusima.Biće interesantno šta će raditi sa napadom. Nekako mi se čini da neće potpisati Ibrahimovića, a Pato podložan povredama i nisam ubeđen da ga ne bi prodali ako bi uletela neka dobra ponuda, mada opet on je u vezi sa ćerkom Berlusconia. Praktično ostaju na Robinhu i Cassanu na šest mesta u napadu (četiri krila i dva centarfora). Ako su pametni, jedini starac sa kojim će produžiti ugovor je Inzaghi. Tako da, Robben po krilu bi bio idealan. Vidim, da su ćaskali sa Farfanom i Hulkom. Počeli su da maštaju o CR7, znači da imaju pare za ovaj prelazni rok, što je osnova.
Link to comment
Biće interesantno šta će raditi sa napadom. Nekako mi se čini da neće potpisati Ibrahimovića, a Pato podložan povredama i nisam ubeđen da ga ne bi prodali ako bi uletela neka dobra ponuda, mada opet on je u vezi sa ćerkom Berlusconia. Praktično ostaju na Robinhu i Cassanu na šest mesta u napadu (četiri krila i dva centarfora). Ako su pametni, jedini starac sa kojim će produžiti ugovor je Inzaghi. Tako da, Robben po krilu bi bio idealan. Vidim, da su ćaskali sa Farfanom i Hulkom. Počeli su da maštaju o CR7, znači da imaju pare za ovaj prelazni rok, što je osnova.
Je li to ona koju je heftao Kaladze? :huh:Robben bi svakoj ekipi sjeo kao budali šamar, Milanu pogotovo, ali samo ako imaju ljekarski konzilij pripravan koji će se brinuti samo o njemu. Ako se dobro sjećam, igrao je sa Robinhom u duetu u Realu i djelovali su prilično mamojebno.
Link to comment

Verujem za Gansa, slabo sam ga gledao, vise slusam hajp i gledam jutjub :DS druge strane, ne vidim zasto ne bi uzimali Zlatana? On je prvi i maltene jedini razlog sto su uzeli Skudeto ove godine, kao sto je bio onih godina kad je Interu donosio titulu. Jednostavno, covek je tata-mata za one osrednje i slabashne ekipe Serije A i njih tuche maltene sam, a Milan tu najvise bodova i gubi. I dok je on tu, uzimace Skudeta. Za Evropu je druga prica, tu ne moze tako da igra, ali tu ekipa mora da pronadje drugacije resenje.Za sredinu si u pravu, i zato mislim da im je vise potreban neki kreator ala Fabregasa itd, nego Roben. A ubedjen sam da neko od Pirlo-Ambrosini-Seedorf (mozda i vise njih) produljava ugovor i ostaje kao podrska timu da sedi na klupi, a onda startuje u bar 25 od 38 ligashkih meceva naredne sezone. Stare navike tesko umiru :D

Link to comment

nece milan sigurno istjerati sve te iskusne igrace. ne bi me ni najmanje zacudilo da ostane ambrosini, uz gattusa koji sigurno ostaje. ne znam sta ce sa flaminijem, realno bi mogli lagano da ga puste, ali mozda i on ostane. pirlo sigurno ide, traze prije svega njegovog naslednika. mozda uzmu montoliva, iako nisam siguran da ce on ikad biti taj nivo.ibra ostaje, mislim da je mala vjerovatnoca da ga ne otkupe. realno, za toliko para koliko ih kosta ibrahimovic ne mogu da dovedu ni blizu tako dobrog igraca. prije da ce otici robinho ili cassano

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Ja bih takođe uzeo Zlatana (niska cena, ali on nije mlad igrač). Čitao sam da imaju ideju da ga puste, kako bi uzeli nekog podjednako opakog, mlađeg i manje ludog centarfora (Džeka su spominjali opet).U Italiji je mnogo glupo pravilo da po sezoni smeš da dovedeš samo jednog Non-EU igrača. Mene zanima, da li možeš da ga dovedeš ako igra u nekoj dugoj EU zemlji, pošto ako dolazi iz italijanskih klubova, ne računa se? Tipa, da li bi dovođenjem Hulka, ispunili kvotu.gt, koliko je šansa da Napoli dovede Douglas Costu, po tebi? Inler isto kod njih?

Link to comment
U Italiji je mnogo glupo pravilo da po sezoni smeš da dovedeš samo jednog Non-EU igrača. Mene zanima, da li možeš da ga dovedeš ako igra u nekoj dugoj EU zemlji, pošto ako dolazi iz italijanskih klubova, ne računa se? Tipa, da li bi dovođenjem Hulka, ispunili kvotu.
Jeste, pokusavaju da spasu sta se spasti moze od reprezentacije na taj nacin :) No to se pretvara u cirkus onoga trenutka kada krenu muljanja poput ovogodisnjeg da Milanu Djenova cini "uslugu" i kupi Boatenga od Portsmuta i zatim ga odmah prosledi na pozajmicu sa pravom otkupa. Znaci covek dosao iz Djenove, a verovatno ni grada nije video. Kompezacija naravno stize u vidu kesha ispod stola/poklonjenih bodova/resavanja usluga Sokratesa itd.
Link to comment
Jeste, pokusavaju da spasu sta se spasti moze od reprezentacije na taj nacin :) No to se pretvara u cirkus onoga trenutka kada krenu muljanja poput ovogodisnjeg da Milanu Djenova cini "uslugu" i kupi Boatenga od Portsmuta i zatim ga odmah prosledi na pozajmicu sa pravom otkupa. Znaci covek dosao iz Djenove, a verovatno ni grada nije video. Kompezacija naravno stize u vidu kesha ispod stola/poklonjenih bodova/resavanja usluga Sokratesa itd.
Mislim da Boateng ima pasoš Nemačke (kako bi drugačije igrao na ostrvu), ali da je neko muljanje, jeste.Dokaz da repka ne zavisi od broja stranaca imaju u Nemačkoj. Tamo je sve otvoreno, a Nemci su 1/2 SP-a. Ima i italijanski savez svog Toleta i bata Đoru.
Link to comment

effenberg?...ili je effenberg naleteo na odbitak? davno je bilo, a bio sam zaklonjen nekim visokim likovima iz knina...

Edited by MocaVukotic
Link to comment
gt, koliko je šansa da Napoli dovede Douglas Costu, po tebi? Inler isto kod njih?
ko bjese douglas costa? :Djel to onaj iz twentea, ili odakle vec? pojma nemam, nisam nista citao o tome. za inlera se pise da dolazi, ali mnogo toga zavisi od toga da li ce mazzari ostati, odnosno od toga ko ce biti trener. mislim da nece nista raditi na dovodjenju igraca dok se to ne rjesi.
...ili je effenberg naleteo na odbitak? davno je bilo, a bio sam zaklonjen nekim visokim likovima iz knina...
nisam najbolje shvatio, o kojoj utakmici uopste pricate? :)
Link to comment
ko bjese douglas costa? :Djel to onaj iz twentea, ili odakle vec? pojma nemam, nisam nista citao o tome. za inlera se pise da dolazi, ali mnogo toga zavisi od toga da li ce mazzari ostati, odnosno od toga ko ce biti trener. mislim da nece nista raditi na dovodjenju igraca dok se to ne rjesi.
Douglas CostaVidim da ga često vezuju sa Napolijem, dok Williana vežu sa Arsenalom.Ako znaš odgovori mi na ovo pitanje oko dovođenja stranaca u Seriju A, što sam pitao gore.
Link to comment
effenberg?...ili je effenberg naleteo na odbitak? davno je bilo, a bio sam zaklonjen nekim visokim likovima iz knina...
Nije Efenberg, nego lik znam mu facu, ali prezime ne mogu nikako da dokucim.edit: Bender? Volfart? Edited by Daddy Cool
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...