Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Pour sa première titularisation, il inscrit 2 buts en coupe UEFA (ancien nom de la Ligue Europa) face au FK Étoile rouge de Belgrade.
Tek sada vidjeh. Na prvoj utakmici dao je dva gola. :lol:
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Pa nije da je to Realov ekskluzivitet. Barsa gusi Krkica, Mancester Bebea, Bajern Krosa... Odgovor si delimicno i sam dao. Pedro Leon je momentalno igrac za Atletiko. Nije za Real. Nema tu neke mudrosti.
Amin
Link to comment
Tek sada vidjeh. Na prvoj utakmici dao je dva gola. :lol:
I to drugi u 94min na asistenciju Bisevca (i nista od proljeca u evropi)! Eto opet ce saradjivati u PSG... :)
Link to comment

najgori momenat u mom navijackom zivotu. ne znam zasto. bolnije od mash verone.jebem ti piksija kovacevica i tog malog kepeca

Edited by nemoderisani
Link to comment
Pa nije da je to Realov ekskluzivitet. Barsa gusi Krkica, Mancester Bebea, Bajern Krosa... Odgovor si delimicno i sam dao. Pedro Leon je momentalno igrac za Atletiko. Nije za Real. Nema tu neke mudrosti.
naravno da nema mudrosti, niko te igrace nije zarobio u realu ili barseloni. ja samo kazem da je steta sto takvi talenti idu u ekipe gdje nece imati prostora. s tim sto nije bas isti slucaj recimo krkica i pedra leona - krkic je imao solidnu kolicinu prostora u barsi, nije ga iskoristio. uz to, real je generalno vise nego iko sklon gomilanju kvalitetnih igraca sto neminovno dovodi do gusenja
Link to comment

izgleda da je milan sve dogovorio sa gansom iz santosa, i taiwom iz marseilla. josh ranije su dogovorili i prelazak mexesa. navodno im je sledeci cilj - robben

Link to comment

Remont ide bolje nego sto sam ocekivao. Ganso ima perspektive da postane vrlo opak igrac, a poceli su i da zamenjuju dede u ekipi. Ne znam samo sto ce im Roben.

Link to comment
Taiwo u Milan? why oh why??? :isuse:
Pa da pjeva covjek. Kazu da lijepo pjeva.Nepogrijesivo izvodi penale, odlicna investicija za Milan.
Link to comment
najgori momenat u mom navijackom zivotu. ne znam zasto. bolnije od mash verone.jebem ti piksija kovacevica i tog malog kepeca
Bogami, mrtva trka sa MashomGde te dve tekme nadje, upropasti mi dan angry.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...