Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Pa to sam i ja cuo. Puldjani traze 15 miliona za otkup ugovora, a ovi kao nemaju love.Koliko sam pratio Juve u prvom delu sezone, Akvilani im je bio poprilicno bitan igrac. Za njega nema, a ima za Bastosa, Maskerana, Bosingvu (koliko god da im je odbrana suplja). Ali opet, mozda su to novinarske mastarije

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Toliko im je bitan da nude 6 miliona <_<Kao vredeo je 17 kad je bio povređen na godinu dana, a sad kad se oporavio i krenuo da igra - jebiga, pala cena za 60%...

Link to comment
  • 1 month later...

Tevez... Strasan igrac sa losim personalitijem™. Garant ce na pola sezone da prica da se smorio i da zeli da ide u Argentinu da otvori kafic sa drugarom. Smarac! <_<

Link to comment
  • 2 weeks later...

Real i Sahin se dogovorili, sad se pita Dortmund. Vredi li cemu?¿ ovde ga vec zovu novi Zidan.

Edited by Lancia
Link to comment
Real i Sahin se dogovorili, sad se pita Dortmund. Vredi li cemu?¿ ovde ga vec zovu novi Zidan.
Ma kakvi. Veciti talenat sa jednom dobrom sezonom.
Link to comment

vazi™.treba napomenuti i da se radi o vecitom talentu od 22 godine a da je 1 dobra sezona upravo ova poslednja, a o uspehu borusije ne treba pricati(moje misljenje je da je uz klopa, sahin najzasluzniji za to).moze se vec sada reci da se radi o vrhunskom igracu.ipak, da sam na njegovom mestu real bih siroko zaobisao.

Edited by Psihodelija
Link to comment

Koliko sam cuo, Sahin ima u Dortmundu ugovor po kojem ovog leta moze da ide uz fix obestecenje od 6 miliona ako menja klub u Bundesligi tj. 20 miliona ako ide vani...

Link to comment
vazi™.treba napomenuti i da se radi o vecitom talentu od 22 godine a da je 1 dobra sezona upravo ova poslednja, a o uspehu borusije ne treba pricati(moje misljenje je da je uz klopa, sahin najzasluzniji za to).moze se vec sada reci da se radi o vrhunskom igracu.ipak, da sam na njegovom mestu real bih siroko zaobisao.
A zasto bi zaobisao Real da si na mestu vrhunskog igraca? Naravno ne mislim da je Sahin igrac za Real. Pitam nacelno.
Link to comment

Pa valjda zato što nije mesto za igrača od 22 godine da se razvija. Eno Khedira se naigrao, u važnim utakmicama prednost imaju i Pepe i Diarra i Alonso. A tek Canales, onoliko hajpovan supermegagigatalenat, dobije priliku jednom mesečno.

Link to comment
Pa valjda zato što nije mesto za igrača od 22 godine da se razvija. Eno Khedira se naigrao, u važnim utakmicama prednost imaju i Pepe i Diarra i Alonso. A tek Canales, onoliko hajpovan supermegagigatalenat, dobije priliku jednom mesečno.
Kedira ne da igra, nego razbija. U kojoj vaznoj utakmici je neko od pobrojanih dobio prednost?Sahin bi dosao sa statusom Ozila. Imace 23 godine i 5 prvoligaskih sezona. Jbg, igrao bi kao i u svakom drugom klubu. Onoliko koliko zasluzi. Ne postoji klub koji mladosti daje prednost na ustrb kvaliteta i rezultata. Ok ako se misli na elitni klub kao takav, nego ovde mi se ucinila realovska eksplicitnost. Pa reko' bolje da pitam.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...