Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Jesu bar izboksovali tih 50 miliona? :(Žao mi je nenormalno, ali moram da mu želim da se nikad ne vrati na staru, pre-operativnu brzinu i formu. I da mu Terry opšti s gospodžom.A plata mu i nije nešto mnogo veća, u Liverpulu je imao ~150k nedeljno ako se ne varam.

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Žao mi je nenormalno, ali moram da mu želim da se nikad ne vrati na staru, pre-operativnu brzinu i formu. I da mu Terry opšti s gospodžom.
Biće dovoljno da prođe kao Owen... Za dve godine da gleda, na TV-u, kako Carrol podiže pehar LS... :) Edited by radisa
Link to comment

110k mu je u Liverpoolu, ali dobio bi, siguran sam, 150-160 na leto. Nije to u pitanju. Covek hoce da igra CL svake godine. Ne zna se jos tacno koliki je transfer fee, 45 ili 50medit:@RadisaZa 2 godine tesko, za pet-sest mozda. Samo da ne gledamo svi mi njega kako dize taj trofej ove godine...

Edited by MancMellow
Link to comment
@RadisaZa 2 godine tesko, za pet-sest mozda. Samo da ne gledamo svi mi njega kako dize taj trofej ove godine...
Nek' bude 4 za Carrola, da se nađemo na sredini...Inače, što se ove sezone tiče, teško Čelzi... Možda sledeće, ako im svi budu zdravi i na nivou... Ove, tipujem na Špance...
Link to comment
Nije to u pitanju. Covek hoce da igra CL svake godine.
Nije ni to u pitanju, inače bi otišao prošle godine, ili ne bi sedeo 10 godina u raspalom Atletiku. Čovek ima neki problem sa klubom Liverpulom, a kakav tačno možda nikad i nećemo saznati. Nije ni prvi ni poslednji.Baš me zanima ako da gol u nedelju, da li će ga proslavljati ili će, ono, kulturno da iskulira kao npr. Belami protiv svakog od svojih 10 bivših timova.
Link to comment
Nije ni to u pitanju, inače bi otišao prošle godine, ili ne bi sedeo 10 godina u raspalom Atletiku. Čovek ima neki problem sa klubom Liverpulom, a kakav tačno možda nikad i nećemo saznati. Nije ni prvi ni poslednji.Baš me zanima ako da gol u nedelju, da li će ga proslavljati ili će, ono, kulturno da iskulira kao npr. Belami protiv svakog od svojih 10 bivših timova.
Mislim da su u pravu oni koji pretpostavljaju da je pool u deal uneo da ne igra sad za vikend. Ako ima problem sa klubom...pa sa kim, Svaka bitna osoba u klubu se promenila u poslednjih 6 meseci. Jedino ako ima problem sa igračima. Mislim da je ipak CL po sredi. jednu godinu pauze je izdržao, ali dve ili ko zna koliko...teško. Igrao je u Atletiku, ali to je bilo pre nego što je postao svetski i evropski prvak. Ambicije rastu...Benfika je izgleda ipak nesto tvrdji orah, i dalje ne daju zeleno svetlo...
Link to comment
Nije ni to u pitanju, inače bi otišao prošle godine, ili ne bi sedeo 10 godina u raspalom Atletiku. Čovek ima neki problem sa klubom Liverpulom, a kakav tačno možda nikad i nećemo saznati. Nije ni prvi ni poslednji.
Mozda to sto nisu osvojili nijedan trofej zadnjih 23524234 godina, a nije kao da je neki u najavi <_<
Link to comment
ali moram da mu želim da se nikad ne vrati na staru, pre-operativnu brzinu i formu. I da mu Terry opšti s gospodžom.
pa on je silaznoj putanji vec neko vreme, ne moras nista lose ni da mu pozelis, ionako nema vise nista ozbiljno od njega, dal u l'poolu, dal u chelsea. meni bar tako izgleda. prema tome, neka je i otisao, pravi je trenutak.
Biće dovoljno da prođe kao Owen... Za dve godine da gleda, na TV-u, kako Carrol podiže pehar LS... :)
pih, ala su ga zajebali. titula kod kuce je primarna stvar, jedini put ka povratku na staze stare slave.
Link to comment
pa on je silaznoj putanji vec neko vreme, ne moras nista lose ni da mu pozelis, ionako nema vise nista ozbiljno od njega, dal u l'poolu, dal u chelsea.
Ne reci dvaput. On je big occasion performer, a to je ono što je Celsiju nedostajalo i protiv uniteda i protiv barcelone u cl. Drugo, on itekako moze bar jos jednu, recimo iducu, sezonu da odigra na vrhunskom nivou i donese, zajedno sa ostaliima sve sto celskiju treba na svim frontovima. Kazem iducu, dok Drogba, Lamprd, Asli Kol i Teri ne ostare previse i ako, sad ili na leto, dovedu ozbiljnog centralnog odbrambenog. U tom slucaju bice jako tesko i Unitedu i Arsenalu i Sitiju da pariraju Celsiju iduce godine bez ozbiljnih pojacanja, o ostalima da ne pricam.
Link to comment
On je big occasion performer
a jel ti WC big enough occasion? secam se da je isfolirao onaj crveni karton i... i... i niceg vise. ne kazem da je izgubljen za vrhunski fudbal, ali ono iz prve dve sezone u l'poolu mi se cini kao njegov vrhunac. od tada, postepeno na dole. mozda i gresim, ali slutim da ce i chelsea polako van kruga najvecih, zajedno sa svojom novom akvizicijom. svakog cuda tri dana dosta. u stvari, to prizeljkujem. Edited by MocaVukotic
Link to comment
i ako, sad ili na leto, dovedu ozbiljnog centralnog odbrambenog.
A kog vrhunskog odbrambenog i koga da menja? Sta fali Banetu i Alexu?Na Sportalu napisali za Adama da je potpisao za Liverpul jel lupaju kao i obicno ili to pise jos negde posta na BBC-jevom sajtu nema nista.
Link to comment

dobro, torres je imao neke olaksavajuce okolnosti. dosta povreda, a vjerovatno ima i zasicenosti liverpulom. mozda bi i za njega i za klub bilo bolje da je ranije negdje otisao. nema on puno godina, ako ga povrede zaobidju moze opet biti na vrhunskom nivou. mada se nadam da nece, jer je ljigavac :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...