Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Adam navodno ipak na Anfieldu :wacko:

Rio Ferdinand has had his say on Twitter on today's transfer activity... "David Villa cost 34m....integral member of successful Spain team and played regular Champions League...UK market is crazy right now!"
Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Rio Ferdinand has had his say on Twitter on today's transfer activity... "David Villa cost 34m....integral member of successful Spain team and played regular Champions League...UK market is crazy right now!"
A za njega je Man Utd dao 30 miliona pre 9 godina.
Link to comment
Rio Ferdinand has had his say on Twitter on today's transfer activity... "David Villa cost 34m....integral member of successful Spain team and played regular Champions League...UK market is crazy right now!"
On 22 July 2002, Ferdinand joined fellow Premier League side Manchester United on a five-year deal to become the most expensive British footballer in history, the world's most expensive defender again (a title he had lost in 2001 to Lilian Thuram). The fee included a basic element in the high £20 millions, and some conditional elements, which allowed Leeds to tell their fans that they were selling him for over £30 million.
Link to comment
znas nesto o njemu? jel valja?
ne bash [mislim, ne znam bash puno o njemu :) ]gledao sam cesenu par puta, nijednom nije igrao niti spektakularno dobro niti je pravio neke velike greske.inter doveo i nekog klinca iz feyenoorda, castaignosa Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

tweetuje i Carlton Cole: Hey Tweeps! Im @ home chillin with my feet up watching conan da barbarian! So no, im not in a helicopter goin anywhere! Im scared of heights...

Link to comment

Iz Liverpula i dalje jedu govna i tvrde da Torres ne može nigde da ide. Voleo bih kad bi iscedili Čelsi kao što su NUFC iscedili njih, pa nek potpiše u minut do dvanaest... Ili nek ne potpiše uopšte, šta ih briga. Ponudiće neko tih 50 miliona, a dok tada ako je baš jako nezadovoljan može da odmara na klupi.BTW ono sa 442 nema nkakvog smisla - Liverpool nema klasična krila, bez toga to jednostavno ne ide. Nadam se da Dalglish neće da se pomami kao ovi kreteni sa lokalne TV pa da utripuje da su se vratile glory years, da svi igraju 442, a da zaboravi da više na krilu nije ni John Barnes ni Stevie Highway...

Link to comment
ne bash [mislim, ne znam bash puno o njemu :) ]gledao sam cesenu par puta, nijednom nije igrao niti spektakularno dobro niti je pravio neke velike greske.inter doveo i nekog klinca iz feyenoorda, castaignosa
Japanac je užasno energičan bek. Videćemo kako će se snaći u Interu, ali dok igra za Japan kida. Mislim da po većini fudbalskih sajtova je on najbolji igrač skoro završenog prvenstva Azije. Sada, proceni koliko je dobar ako je kao levi bek to uspeo. Nisam ga ni ja gledao u Ceseni, ali vidim da piskaraju da je i tamo najbolji igrač.Castaignosa (dolazi na leto, kada će verovatno da oteraju Pandeva, Milita i Suaza) smatraju jednim od najvećih talenata fudbala trenutno u svetu. Živo me zanima cena. Leonardo, ako se nešto pita oko transfera, radi ono što je trebalo da se uradi još letos.Jel Sevilla uspela nešto da proda, pošto joj je veza pretrpana i to najblaže rečeno? Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

ne radi tu leonardno nista posebno, kao i inace u zadnjih par godina [otkad je inter i prestao da dovodi preplacene retarde i poceo da uzima otprilike ono sto mu i treba, sa povremenim greskama] za to je zasluzan marco branca.castaignos dolazi na ljeto. inter je doveo i nekog klinca iz njemacke, isto navodno jako talentovanog. inace, i catania se solidno pojacala, uzeli schelotta iz cesene i bergessia iz st etiennea

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...