Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

elem, napoli uzima mascaru. sve su simpaticniji, a uz to i sve ozbiljniji. na ljeto im dolazi izvjesni slovenac, tim matavz. CL im nece izmaci, mozda cak i direktan plasman
na leto valjda dolazi i Inler iz Udinesea... onaj filmadzija iz Napulja se ne zajebava uopste...
Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Forlana su tražili prošle godine, a mislim i one tamo - nije hteo ni on ni Atletiko. Nemam pojma kakve su pare bile u toj priči.Ako je tebi bolje 10 miliona na Croucha a 40 u džepove vlasniku, super. Meni nije. Ili misliš da bi tri Croucha u timu bila korisnija nego jedan Carroll?Pisao sam na PL topiku da Liverpool mora polako da planira rebuild, pošto od Gerrardove "generacije" nema ništa više. On čovek ima još 3-4 godine, Carragher još manje, otišli su i Mascherano i Alonso, Torresov odlazak je tu nail in the coffin. Najbolje što tu možeš je da kreneš da dovodiš neke perspektivne klince i da ih polako uigravaš, sa nekoliko iskusnijih igrača koji nisu toliko high-profile da ti ih neko uzme ispred nosa (Meireles npr.)

Link to comment
Najbolje što tu možeš je da kreneš da dovodiš neke perspektivne klince i da ih polako uigravaš, sa nekoliko iskusnijih igrača koji nisu toliko high-profile da ti ih neko uzme ispred nosa (Meireles npr.)
Slazem se, ali perspektivni klinci ne kostaju 40mil eura! Za te pare mogu 4 perspektivna klinca da dovedu.
Link to comment

pa ne, bolji je sigurno carrol od croucha, ali ovo je 35 miliona funti. vise nego sto je placen ibrahimovic. ako postoji dilema ko je bolji od njih dvojice, onda nistabolje i polusezonu igrati sa nekim pozajmljenim i ne narocito spektakularnim igracem, nego bacati pare ovako. mislim, ukoliko se radi o ozbiljnom klubu, jeli. nesto i nisam siguran da je liverpool to.

Link to comment
Koliko su ono Engleski klubovi bili u minusu prosle godine?Ovim tempom im je samo nebo (i bankrot) granica.
celzi nije u minusu ove godine :)
Upravo. Carroll je žestoko preplaćeni klinac i divljak kompletni, ali ima ogroman potencijal, a Liverpool nije baš mogao ni da bira ni da čeka. Ako pod Dalglishem Carroll odluči da se uozbilji i postane fudbaler, biće odlična investicija. Ako ne, onda je Henry bacio pare, za šta me iskreno boli uvo.I zajebite poređenja sa Villom, naravno da igrače tog profila nisu ni mogli da dovedu. (Pitajte Bustina kako je u gradu Liverpoolu.) Ali od ovih što bi hteli da dođu, Carroll je verovatno najbolja opcija. Ako neko ima bolju ideju kog igrala ili igrače su mogli da dovedu danas za te pare, slobodno neka predloži, voleo bih da čujem...
lose je u liverpulu ali jos je gore u birmigemu... cini mi se da pola igraca vile zivi u londonu ili cak i lesteru.
Link to comment
^^zar ibrahimovic nije kostao 40 miliona + eto? a u milanu igra kao pozajmljen igrac, zar ne?
milan ga je dobio na pozajmicu + otkupna cijena od nekih 25 miliona. kazem, milan je na ibru, robinha i cassana potrosio valjda oko 40 miliona. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

o jbt, koliko ste izludeli. jeste 35M mnogo para, ali nije taj kerol dosao bas iz trece srpske lige. ima ih mnogo boljih za te pare, ali su stariji + najbitnije, ko zna koliko ce im trebati da se priviknu na ostrvske uslove i zivota i fudbala, i ko zna da li ce uopste da se priviknu. evo suarez na primer, bolji je od kerola taman toliko koliko je jeftiniji (duplo), ali me ne bi zacudilo da prespava celu polusezonu, a da ovaj mali za to vreme zvekne 10 komada. poslednje dve sezone ima skor 39/17, 19/11, znaci ume da ga metne. liverpulu sad trebaju golovi i golovi i golovi, nista spektakl, peta, dribling, toresovi voleji i golovi iz punog trka, vec prosto da se prebaci lopta preko crte, a to ovaj ume. ima vremena za spektakl. samo da ne bude novi stan colymore....

Link to comment

@MiddleClass: Mogu 4 perspektivna klinca, ali jedva. Evo, onog tinejdžera sa dugačkim imenom iz Southamptona nisu uspeli da dovedu jer ih je Arsenal preplatio sa 10+ miliona evra. Doveli su iz Charltona ovog ćelavog Shelveya za milion ili dva, a ako ne kupiš na vreme onda i to, jebiga, skoči na 30+.@gervasius: Ibra ne bi došao u Liverpul. Villa ne bi došao u Liverpul. Forlan ne bi došao u Liverpul. Šta da se radi sa ušteđenim parama, da kupiš petoricu prosečnih smarača, da sa klupe gledaju šestog? Koja je korist od toga? Ili da ih vlasnik stavi u džep, i kupi ti jednog prosečnog smarača?Rooney je doveden u Man Utd kao perspektivni klinac, isto za neke smešne pare... koje verujem da su do sad kompenzovane makar samo prodajom dresova. Samo što se on, jelte, kalio pored Van Nistelrooya, a nije morao odmah da uskoči kao njegova zamena.

celzi nije u minusu ove godine :)
Da se ne lažemo, Chelsea nije u minusu od kako im je Abramovich otpisao "dugove". Oni su valjda najlakše od svih trošadžija uspeli da se prilagode tim novim standardima, lepo stoprocentni vlasnik oprosti sam sebi dug, pa zacepi najskuplje karte u zemlji, i eto plusa :)
Link to comment
milan ga je dobio na pozajmicu + otkupna cijena od nekih 25 miliona. kazem, milan je na ibru, robinha i cassana potrosio valjda oko 40 miliona.
nisam znao za tu otkupnu cenu. jbg, ipak je milan neprejebiv na tom polju...
Link to comment

Charlie Adama kažu da je na medicinskom pregledu u Mančesteru. Onom ujedinjenom, mislim. Glavu dajem da matori smrad nije dao onih 10 miliona na koliko ga je iz zajebancije cenio na KZŠ <_<

Link to comment
o jbt, koliko ste izludeli. jeste 35M mnogo para, ali nije taj kerol dosao bas iz trece srpske lige. ima ih mnogo boljih za te pare, ali su stariji + najbitnije, ko zna koliko ce im trebati da se priviknu na ostrvske uslove i zivota i fudbala, i ko zna da li ce uopste da se priviknu. evo suarez na primer, bolji je od kerola taman toliko koliko je jeftiniji (duplo), ali me ne bi zacudilo da prespava celu polusezonu, a da ovaj mali za to vreme zvekne 10 komada. poslednje dve sezone ima skor 39/17, 19/11, znaci ume da ga metne. liverpulu sad trebaju golovi i golovi i golovi, nista spektakl, peta, dribling, toresovi voleji i golovi iz punog trka, vec prosto da se prebaci lopta preko crte, a to ovaj ume. ima vremena za spektakl. samo da ne bude novi stan colymore....
A druga stvar, ovo, ma koliko izgledalo preplaćeno, sa marketinške strane(uz očekivani hajp™) je sjajno... 35 milki će od prodaje dresova da se povrati dok si rekao sezona-dve... Ni za jednog igrača sa kontinenta ne bi mogli tako brzo da povrate ni 15-ak milki...Nije ovo uopšte tako loš transfer, naprotiv... Dobar, marketinški isplativ igrač, koji što reče Moca zna da ga zabije... I to koliko se sećam i levom i desnom i glavom...Nego, priviđali se to meni 4-4-2 na Enfildu ? :) Edited by radisa
Link to comment
Charlie Adama kažu da je na medicinskom pregledu u Mančesteru. Onom ujedinjenom, mislim. Glavu dajem da matori smrad nije dao onih 10 miliona na koliko ga je iz zajebancije cenio na KZŠ <_<
BBC javlja:
Ah. I'm told there is no truth in the 'Charlie Adam to Man Utd' rumours. Apparently, Blackpool chairman Karl Oyston is refusing to answer calls from Liverpool about the Scotland midfielder... maybe that United story started when Kenny Dalglish phoned up pretending to be Sir Alex Ferguson instead?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...