Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Taarabt beše onaj novi Zidan™ iz Totenhema što na kraju i ne ispade baš neki Zidan?Pustili su ga u Čempionšip, a sad ga traži Junajted? Jel se to najzad prozidanisao ili još jedan Bebe/Obertan u najavi?

Link to comment

Taarabt nema mnogo veze sa Zidanom, više je Perica Ognjenović i po poziciji (levi pimpler) i po činjenici da je večiti talenat koga čega karijera u marokanskom ekvivalentu FK Jagodina.

Link to comment

uh, uh, al napljuva decka... ne znam dal je bas za manu al u onih par utakmica u kojima sam ga gledao, bio je bar 3 klase iznad svih ostalih na terenu. i igrao je po sredini a ne levo.

Link to comment

@BB: Ma nemam ja ništa protiv njega, ali računam da je Championship pravi nivo. Tamo je i 1 Beckford bio dominantan.(I nisam mislio bukvalno "levi pimpler" nego ono, mali, prodoran, dribler, sebičan, ne zna di tera, itd.)@Sundance: I ko tu treba da startuje u napadu, Cole i Piquionne? Obinna je povređen ili u čemu je stvar?

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
@Sundance: I ko tu treba da startuje u napadu, Cole i Piquionne? Obinna je povređen ili u čemu je stvar?
Obinna ce verovatno na levo krilo, gde njegova brzina i tehnika mogu da dodju do izrazaja (slabiji je finiser), a i Robbie Keane i Demba Ba mogu povucenije da odigraju... inace, Grantova omiljena formacija je 4-3-3 sto znaci da ce se njih petorica rotirati za ta 3 mesta u napadu, a neko od klupskih talenata (Hines, Sears, Nouble) ce na pozajmicu u Championship... ---------------------GreenJacobsen Tomkins Upson Bridge ----------------------Parker ----------O`Neil -------- Noble ------Keane ----------------Obinna (Ba) --------------Piquionne (Cole)ovako bi trebalo da izgleda najbolji tim WHU-a trenutno, Da Costa, Hitzlsperger i Collison su povredjeni... Edited by Sundance Kid
Link to comment

Uh, 1 Robbie Keane na krilu, žmarci me prođu... probao je to Benitez onomad, i brzo se predomislio.Kažu da je Liverpool podigao ponudu za Adama na 8 miliona, ali da je cena skočila na 16. Miliona. Funti sterlinga. Za Čarli Adama. :isuse:(Ostrvske Baba Vange tvrde da je to zato što ga neko hoće na leto kao naslednika Scholesa...)

Link to comment
Uh, 1 Robbie Keane na krilu, žmarci me prođu... probao je to Benitez onomad, i brzo se predomislio.
dobro, ova formacija moze da se pretvori i u 4-4-2 gde bi O`Neil isao na desno krilo, Obinna na levo, a Keane u napad... tako nesto cesto praktikuje Izraelac...
Link to comment
Obinna ce verovatno na levo krilo, gde njegova brzina i tehnika mogu da dodju do izrazaja (slabiji je finiser), a i Robbie Keane i Demba Ba mogu povucenije da odigraju... inace, Grantova omiljena formacija je 4-3-3 sto znaci da ce se njih petorica rotirati za ta 3 mesta u napadu, a neko od klupskih talenata (Hines, Sears, Nouble) ce na pozajmicu u Championship... ---------------------GreenJacobsen Tomkins Upson Bridge ----------------------Parker ----------O`Neil -------- Noble ------Keane ----------------Obinna (Ba) --------------Piquionne (Cole)ovako bi trebalo da izgleda najbolji tim WHU-a trenutno, Da Costa, Hitzlsperger i Collison su povredjeni...
Imam nekoliko amandmana. Za pocetak, Jacobsen je smesan igrac, Parker na zadnjem veznom je blasfemija, O'Neila precenjujes (meni ne bi igrao u 11). U stvari, 4-4-2 je najbolja varijanta, gde bi Cole i Keane cinili napadacki tandem.Keane je pravo pojacanje, za razliku od ostalih polutana. Ipak, ja sam i dalje ubedjen da ispadamo.
Link to comment
Imam nekoliko amandmana. Za pocetak, Jacobsen je smesan igrac, Parker na zadnjem veznom je blasfemija, O'Neila precenjujes (meni ne bi igrao u 11). U stvari, 4-4-2 je najbolja varijanta, gde bi Cole i Keane cinili napadacki tandem.Keane je pravo pojacanje, za razliku od ostalih polutana. Ipak, ja sam i dalje ubedjen da ispadamo.
amandmani su ti okay ali da obrazlozim: Jacobsen je sasvim pristojan bek, svakako bolji defanzivac od Fauberta... za Parkera si u pravu, bolji je od Noblea kad su u pitanju izleti napred tako da bih njima zamenio pozicije, Scotty na box to box (da shparta napred nazad, sto i radi inace), a Noble (dobar passer) malkice defanzivnije... O`Neil bi mi igrao zato sto moze da odigra dobro i po desnoj strani, borben je i vredan igrac (sto mu daje prednost u odnosu na Barreru koji je trenutno jos fizicki preslab za Premier ligu)... a i Hitzlsperger i Collison se vracaju u toku februara na teren, a tad ce jedan od njih sigurno na O`Neilovo mesto...
Link to comment

Faubert zna da probije ali ima centarsut u rangu Milivoja Cirkovica... a i mnogo duva promaja po njegovoj strani...a posto Grant vrlo verovatno ostaje do kraja sezone nadam se da ce Keane, Obinna, Cole & Co da daju vise golova nego sto svilena odbrana moze da primi...

Link to comment

ipak...Torres trains alone as Kop board cave to striker's sulk

Torres was told to report for training after the main session involving the first-team squad. That session dragged on longer than expected, and he was made to wait alone until every player had left, being kept completely apart from his team-mates.
Torres on the brink of £50m Chelsea switchAtletico odbio 38 miliona funti vrednu ponudu napaljenog Totenhema, a ocekuje se da last minute i City dovede midfieldera jer ce Adam Johnson odustvovati 3 meseca zbog povrede Zgloba. Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...