Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Ne bese li Boateng odvalio lani Balaka i odjebo ga sa WC? Kvalitetan Butcher Crew okupljaju. Mexes je vec jednom nogom u Milanu, tako da trend se nastavlja :puke:

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Ваљда коначно проради када дође. Прилично солидан прелазни рок, обзиром на ситуацију на табели: Бриџ је за Вест Хем чиста премија, Гери О'Нил није ни Доренс ни О'Хара, али је солидан, јак играч. Бехрами је ем донео паре, ем остатак Да Коштиног уговора (Фиорентина је имала проценат власништва над играчем). Ја бих волео да видим још једног играча на било којој позицији (пожељно у одбрани) који има срце и који не одустаје. Осим Паркера, мислим да таквог тренутно нема у екипи. Има квалитета, али нема чуке.
Link to comment

Ma demantovano je za Bale-a u Interu.Rakitic potpisao za Sevilju.Chelsea ne odustaje od Toresa, dizu ponudu na 60 miliona funti. Bice zajebano Keniju & Co da se odupru ovako bezobraznoj ponudi. Mada, imajuci njegovu formu iz ove sezone u vidu - mozda i ne bi pogresili ako ga prodaju. Problem je sto istice prelazni rok i sve je manje prostora da nadju zamenu na vreme.

Link to comment
Ваљда коначно проради када дође. Прилично солидан прелазни рок, обзиром на ситуацију на табели: Бриџ је за Вест Хем чиста премија, Гери О'Нил није ни Доренс ни О'Хара, али је солидан, јак играч. Бехрами је ем донео паре, ем остатак Да Коштиног уговора (Фиорентина је имала проценат власништва над играчем). Ја бих волео да видим још једног играча на било којој позицији (пожељно у одбрани) који има срце и који не одустаје. Осим Паркера, мислим да таквог тренутно нема у екипи. Има квалитета, али нема чуке.
+ 1... apsolutno sam zadovoljan transferima...a sto se tice boldovanog, definitivno nam treba jos neki fighter tipa Dicks, Bilic, Pearce... s ovim timom sada bi trebalo da izbore opstanak, a na leto neka dodje neki commanding centre-back (u FM zargonu) umesto tunjavog Upsona i bicu happy hammer... Edited by Sundance Kid
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...