Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Valon Behrami iz West Hama u Fiorentinu, Gary O`Neil iz Middlesborougha u West Ham...Bridge, Demba Ba i O`Neil, dobar prelazni rok za West Ham so far... otisao je samo Behrami kome ne odgovara divna londonska klima...

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Grant ostaje do kraja sezone, jbg... ipak verujem da ce da izbore opstanak na kraju... a sto se pojacanja tice, Bridge je realno jedan od najboljih levih bekova u Eng, O`Neil je hardworker koji ce dobro da im dodje u borbi za opstanak, a Ba je IMO stvoren za Premier ligu, visok je, brz i ima solidnu tehniku, a u Bundes ligi je pokazao i da zna gde je gol...

Link to comment

koliko je igrao behrami u west hamu? ocekivao sam da tamo eksplodira, odlican je bio u laciju, i mislim da je generalno vrlo dobar igrac.

Link to comment
Ne znam, cele sezone imam utisak da idemo dole. A prelazni rok i ostanak ovog prevaranta su potvrda toga.
ne znam koga si ocekivao, nije bas da se kvalitetni igraci utrkuju da dodju u kandidata za ispadanje, zbog toga su mi ova trojica i vise nego OK, low risk - high reward pojacanja...
Link to comment
koliko je igrao behrami u west hamu? ocekivao sam da tamo eksplodira, odlican je bio u laciju, i mislim da je generalno vrlo dobar igrac.
Behrami je dobar igrac ali je jos letos hteo da ode iz Londona, odnosno da se vrati u Italiju, navodno zato sto njegova porodica nije mogla da se privikne na zivot u Engleskoj... a tekuce sezone je vise bio povredjen nego sto je igrao...
Link to comment
i mogu opusteno da ispadnu iz lige, genijalci.
Benfika se izvukla ispadanja jos u desetom kolu, pretpostavljam da nisi ispratio njihove rezultate, pogledaj tabelu.
Link to comment

Meni su Portugalci ubjedljivo najveći mađioničari prodaje muda pod bubrege, pola svojih igrača prodaju $20M+, a ne vrijede da ne kažem čemu. I još uvijek ima bolida koji plaćaju te cijene. Sve je uspinovao Murinjo kad je prebacio par svojih Portugalaca u Čelzi za neke masne pare, mada je tu bilo i par dobrih poteza.Ali, 30 miliona evra za Pepea, isto toliko za Danija, 22 za Alveša, Kvarežmina, Tijagova lutanja i preplaćivanja, menadžerski tekstovi i potplaćivanje skauta Football Managera oko Velosa (i donekle Mutinja)...Ima milion primjera, ali skidam im kapu, oni, Holanđani i Maminjo su carevi naplaćivanja, kao da su MLM stručnjaci :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...