Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Sama igra i spletka oko dovodjenja VdV u totenhem (koju sam,ako me secanje ne vara,ovde procitao) cini deda Harija opakim mozgom za posao..navijam za njih do kraja sezone,fali im jedan dobar napadac da budu jos opasniji.Bilo je price da su oni zagrizli za Suareza i to bi tek onda bilo totalno ludilo od ekipe. Navijam za njih da uzmu titulu (koliko god to neverovatno zvucalo).

Link to comment

Данас наводно одустали од Суареза иако су у игри само они и Ливерпул, пошто момак хоће да игра Премијер лигу, али само у тиму у коме постоји "strong spanish speakers core". <_<

Link to comment
Данас наводно одустали од Суареза иако су у игри само они и Ливерпул, пошто момак хоће да игра Премијер лигу, али само у тиму у коме постоји "strong spanish speakers core". <_<
:isuse:
Link to comment
Sama igra i spletka oko dovodjenja VdV u totenhem (koju sam,ako me secanje ne vara,ovde procitao) cini deda Harija opakim mozgom za posao..
Ma idi, opak mozak :DPričao je sam - zvao ga je vlasnik kluba lično poslednjeg dana prelaznog roka, i rekao mu da je VdV available za male pare (8-9 miliona), pa ga pitao da li možda hoće da mu ga kupi. On je rekao "ne bih da ti bacam pare, ali ako ti hoćeš, onda može". Opako! :Hail:Ove sezone jeste skockao odličan tim, ali through no fault of his own. "Njegovi" igrači su najmanje bitni - Defoe, Crouch, Kaboul, itd. Čovek svake sezone baca enormne pare (relativno u odnosu na klub u kom se trenutno nalazi) i ponekad ga usere. Pritom se vređa ako mu neko sugeriše da je transfer-muljator:http://www.youtube.com/watch?v=xJBsI7RAuvk
Link to comment
Ma idi, opak mozak :DPričao je sam - zvao ga je vlasnik kluba lično poslednjeg dana prelaznog roka, i rekao mu da je VdV available za male pare (8-9 miliona), pa ga pitao da li možda hoće da mu ga kupi. On je rekao "ne bih da ti bacam pare, ali ako ti hoćeš, onda može". Opako! :Hail:
+1 za ovu pricu.
Link to comment
Ma idi, opak mozak :DPričao je sam - zvao ga je vlasnik kluba lično poslednjeg dana prelaznog roka, i rekao mu da je VdV available za male pare (8-9 miliona), pa ga pitao da li možda hoće da mu ga kupi. On je rekao "ne bih da ti bacam pare, ali ako ti hoćeš, onda može". Opako! :Hail:
Vidim da ti nisi cuo za pricu u kojoj je VdV bio zelja Liverpula ali oni nisu imali kintu..pa su hteli Babela da prodaju W.Ham-u kako bi mogli ovoga da kupe od Reala..Babel je vec jednom nogom u Londonu,Hari to cuje i posto je VdV njegova velika zelja pravi zaplet tako sto sam ulazi u pricu oko Babela,nudeci mu da igra za Totenhem i da igra LS. Usporavajuci posao izmedju Liverpula i WH,dobija dovoljno vremena da udje u pregovore sa VdV,ubedi ga da je Totenhem prava sredina za njega i da treba da potpise sa njima..dok Liverpul ostaje sa Babelom,koji nije bas sam u glavu i WH koji ostaje suva kurca u celom poslu.Neko je cak i clanak o tome objavio ovde...ali valjda je lakse lupetati nicim izazvan,nema veze,neka si ti ziv i zdrav :fantom:
Link to comment
Babel za HOFENHAJM (didn't see that one coming) :mellow:
:lol:kakav je to lik
Pienaar presao u Tot'nem i kompletirao Druzinu prstena na sredini terena sa Modricem i Lenonom
:lol: ok igrac, postaju pl pimpleri
Link to comment
Vidim da ti nisi cuo za pricu u kojoj je VdV bio zelja Liverpula ali oni nisu imali kintu..pa su hteli Babela da prodaju W.Ham-u kako bi mogli ovoga da kupe od Reala..Babel je vec jednom nogom u Londonu,Hari to cuje i posto je VdV njegova velika zelja pravi zaplet tako sto sam ulazi u pricu oko Babela,nudeci mu da igra za Totenhem i da igra LS. Usporavajuci posao izmedju Liverpula i WH,dobija dovoljno vremena da udje u pregovore sa VdV,ubedi ga da je Totenhem prava sredina za njega i da treba da potpise sa njima..dok Liverpul ostaje sa Babelom,koji nije bas sam u glavu i WH koji ostaje suva kurca u celom poslu.Neko je cak i clanak o tome objavio ovde...ali valjda je lakse lupetati nicim izazvan,nema veze,neka si ti ziv i zdrav :fantom:
Pazi, ti slobodno veruj u kakve god bajke hoćeš, i usporavanje deala sa tweet-master Babelom*, ali ja gledao Rednknappa kako pred kamerama priča gorenavedenu priču, i to sav zadovoljan što se "bacanje para" ispostavilo kao odličan igrač.A prvi put čujem da je Liverpool hteo VdVa. Nisu imali 8 miliona za njega, pa su zato platili 12 za Meirelesa?*Srećno mu bilo u Hoffenheimu, ali sumnjam da će se i tamo naigrati. Mada možda će lakše sa kontinenta da razvija muzičku karijeru, nego iz Bustinovog severnoengleskog užasa. Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...