Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

yebda i jose ernesto sosa u napolijugelson fernandes u chievubrescia uzela dapreluvenegoor of heselink u rapid beccandreva u parmijuve pokusava da uzme tascija i benalouanea [iz st ettiena], milan blizu robinhacaceres presao u sevillu

Link to comment

zasto je to uopste bitno kakav je ugovor? mislim, who cares da li su pozajmice ili kupovine? a pogotovo kad rjetko koji klub ima para za kupovine. te pozajmice sa pravom otkupa se ionako u 90% slucajeva i zavrse otkupom.roque santa cruz valjda uskoro potpisuje za lazio

Link to comment
zasto je to uopste bitno kakav je ugovor? mislim, who cares da li su pozajmice ili kupovine? a pogotovo kad rjetko koji klub ima para za kupovine. te pozajmice sa pravom otkupa se ionako u 90% slucajeva i zavrse otkupom.
Meni je to smor malo... To ispadne i degradiranje samog sebe u svakom smislu. Što znači ili da nisi siguran koliko je neki igrač dobar ili da nemaš pare, a hoćeš igrača.Juve ima tako, Pepea, Mottu, Aquillania, Quagliarellu i evo sada Borriella. Prošle sezone je bio Caseres, pa nije potpisao. Milan će imati Ibru i Robinha, dok nisam siguran za Boatenga.
Link to comment

ne znam, meni to nekako potpuno nebitno. igraca mi nesto nije previse zao, dobro zaradjuju na ovaj ili onaj nacin, bili kupljeni ili pozajmljenivan der vaart u bayernu

Link to comment

Meni i dalje nije jasno šta je tu problem. Do pre koju godinu je to bio vrlo važan deo poslovnog modela za 90% klubova od onih koji su bili ispod crte za evropske kupove. Uzimali su po 4-5 solidnijih igrača na pozajmice. Samo što je ovog puta mečka zaigrala i pred vratima najvećih™, pa i oni sad pozajmljuju, ne razbacujući se tek tako parama. Ako je bilo OK za one ispod, zašto sada nije OK? Zbog imena, veličine klubova? Neka rade kako misle da treba. Ionako svi trebaju u bankrot.

Link to comment

Pozajmica je ok, ali šta znači pozajmica + otkup. Odmah znam da tim koji to praktikuje je slab na parama ili na scoutingu. Ono je više neka moja lična želja, nego realan poziv na zabranu.

Link to comment
van der vaart u bayernu
Bespotreban transfer. A u odbrani ce idalje duvati promaja. Namucice se Bajern u ovoj polusezoni bez Robena, pogotovo sa onakvim Koromanom Riberijem.
Link to comment

Koliko shvatam, radi se o prostoj klauzuli koja reguliše pravo preče kupovine. Ako igrač zadovolji, već sada se dva kluba dogovore da će ovaj koji ga pozajmljuje moći da ga kupi na duže, i po kojoj ceni. Šta znam, kako bi u Ibrinom slučaju skauting mogao da da odgovor na pitanje da li vredi tih para? Može da proradi do yaya i da zabode 25 golova, a može i da zezne najstrašnije i da ubaci nekih 6-7 golova uz raspad igru. Ne bih gledao na tu stvar tako tragično.

Link to comment
zasto je to uopste bitno kakav je ugovor? mislim, who cares da li su pozajmice ili kupovine? a pogotovo kad rjetko koji klub ima para za kupovine. te pozajmice sa pravom otkupa se ionako u 90% slucajeva i zavrse otkupom.roque santa cruz valjda uskoro potpisuje za lazio
+1A i daje više opcija sposobnim menadžerima da naprave matematiku sa postojećim budžetom. Ova, na oko čudna pravila, meni baš daju mnogo više prostora i konkurentnost slabije stojećim timovima.
Link to comment

Хунтелар и званично у Шалкеу за 13 милиона евра, Микаел Силвестре у Вердеру за џ, ДаМаркус Бизли (локалне колеге гани га се сигурно добро сећају) у Хановеру. Вест Хем transfer talk: Луис Фабијано продужио уговор са Севиљом до 2013. To за собом повлачи неостваривање дила Роби Кин за Скота Паркера. Иначе, Вест Хем је јуче наводно одбио понуду од 8 милиона фунти + Алан Хатон за Скота Паркера, што је невиђено добра понуда јер Вест Хем тренутно нема правог десног бека. Палермо чини све што може да доведе Бехрамија.

Link to comment

Tottenham manager Harry Redknapp has made a sensational bid to land Manchester City striker Emmanuel Adebayor. takop da jos ima sanse i za trampu parker-kin

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...